UMAGE ASTERIA LAMPA WISZĄCA

PRODUCENT: UMAGE

1,169.00

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

Lampa Asteria UMAGE zaprojektowana została z prostotą i minimalizmem  w najlepszym wydaniu. Jej oszczędny, płaski klosz stworzono z myślą o zastosowaniu nad stołem w jadalni ale także nowoczesnym biurze. Zintegrowany panel LED z możliwością ściemniania oraz dyfuzor ze szkła aktylowego zapewniają typowe dla duńskiego designu połączenie komfortowego oświetlenia bez efektu oślepienia z ponadczasowym stylem i prostotą.

Asteria to nowoczesna lampa LED, która dzięki swojej formie i bogatej kolorystyce pięknie zaprezentuje się także w bardziej klasycznych wnętrzach czy stylistyce retro. Wystarczy wybrać jeden z kilku stylowych kolorów, w których jest oferowana.

Wszystkie produkty UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) są projektowane z prostotą i rozpoznawalnością kształtów. Ideą jest oferowanie produktów w przystępnej cenie, więc dostarczane są rozłożone, do samodzielnego montażu. Ich projekt jest jednak na tyle przemyślany, że zajmuje to maksymalnie kilkanaście minut i nie wymaga użycia narzędzi ani kleju.

Lampa dostarczana jest ze zintegrowanym panelem LED oraz przewodem w kolorze czarnym o długości 2 m i czarną, metalową podsufitką.

Lampa dostępna jest w kilku kolorach: perłowa biel | butelkowa zieleń | antracyt | głęboki rubin | szafran | petrol blue

Projekt: Søren Ravn Christensen

Materiał: aluminium, metal, szkło akrylowe

Wymiary klosza: średnica 43 cm, wysokość 14.3 cm

Wymiary podsufitki: średnica 18.4 cm, wysokość 3.3 cm

Kolor: perłowa biel i mosiądz, przewód i podsufitka w kolorze czarnym

Źródło światła: zintegrowany panel LED z możliwością ściemniania zewnętrzym ściemniaczem, 1500 lumenów / barwa 3000K

PODOBNE PRODUKTY