Szezlong 200 z bokiem 150 na dębowej podstawie – Absynth

PRODUCENT:Absynth

3 530,00 4 838,00 

Wyczyść

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

Kolekcja Noi Basic to nowoczesna, modułowa sofa i fotele polskiej marki Absynth dedykowana do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Jej prosta, funkcjonalna forma pozwala konfigurację według własnych preferencji, możliwości i potrzeb. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości wypełnień, Noi jest kolekcją dla wszystkich ceniących sobie komfort siedzenia i odpoczynku. 

Meble Noi to produkt również dla najmłodszych i młodzieży dzięki zastosowaniu tkaniny z funkcją Magic Home, która pozwala po niej pisać oraz rysować, a potem tak samo łatwo i beztrosko zetrzeć rysunki najmłodszych twórców. W kolekcji Noi Basic znajdziesz różne moduły, które można wzajemnie zestawiać oraz trzy grupy rodzaju tkanin, dzięki czemu stworzysz swój unikatowy mebel. 

Wymiary: 200 / 150 / 67 cm (wys. siedziska 38cm)

Termin realizacji: 2-4 tygodnie

Transport: bezpłatny w całej Polsce

Absynth to polska marka łącząca tradycje meblarskie z nowatorskim wzornictwem i niezwykłą dbałością o jakość. Co dziś niemniej ważne szczególną uwagę przykłada do ochrony środowiska naturalnego. Dlatego też, drugi po młodzieżowym Timoore, brand firmy Deffine Furniture stanowi znakomitą alternatywę dla osób dynamicznych i wymagających, które cenią połączenie designu z najwyższej półki, dbałość o detale oraz ideę zrównoważonego rozwoju. Marka proponuje nowoczesne, kreatywne rozwiązania oraz kolekcje, które świetnie odnajdą się zarówno w minimalistycznych wnętrzach w stylu skandynawskim, loftowym jak i przełamując nieco bardziej klasyczne aranżacje.