Konsola Camo Wood

4 000,00 zł
Brutto

Konsolę CAMO charakteryzuje ją prosta forma przełamana obniżoną półką na bocznej krawędzi mebla. Prosta forma konsoli zwraca uwagę na piękno materiału oraz precyzję wykonania. Idealnie sprawdzi się w holu z lustrem, salonie lub sypialni. To idealny mebel dla prawdziwych miłośników minimalizmu i szlachetnych materiałów. Konsola jest dostępna również w wersji wykonanej z marmuru. Projekt: Małgorzata Korycka

Kolor
Ilość

Mebel wykonany z wykorzystaniem litego drewna charakteryzującego się pięknym rysunkiem słojów i naturalnym ciepłem. Podobnie jak kamienny blat, wraz z upływem czasu nabiera szlachetności. Drewno zabezpieczone warstwą olejowosku OSMO.

  • Szerokość: 50 cm
  • Wysokość: 85 cm
  • Głębokość: 28 cm

Tym razem marmurowe blaty mebli będą miały surowe, lekko chropowate krawędzie od których pochodzi nazwa kolekcji EDGE. Przełamując myślenie o kamieniu jako materiale o nieskazitelnym połysku i obnażając nieszlifowane krawędzie, Un’common przypomina nam o prawdziwym, naturalnym pochodzeniu kamienia. Dlatego w najnowszych produktach pojawiły się dwa, zupełnie nowe rodzaje marmuru: Calacatta Viola z charakterystycznym lekko bordowym użyleniam oraz Rosso Levanto w pięknym odcieniu burgunda z białymi mocnymi żyłami. Dodatkowo dla fanów klasyki w kolekcji nie zabraknie też białej szczotkowanej Carrary. Kamienne blaty powstają z wyselekcjonowanych płyt z różnych zakątków świata: Włoch, Hiszpanii czy Iranu. Jednak meble to efekt ręcznej pracy rzemieślników w Polsce. Wszystkie blaty są zaimpregnowane specjalistycznymi preparatami, jednak ważne aby odpowiednio je pielęgnować w trakcie użytkowania.

Un’common to Polska pracownia zajmującą się projektowaniem i ręcznym wytwarzaniem mebli z marmuru i stali. Minimalistyczni w formie i konsekwentni w stylu. Pragną, aby ich meble były nie tylko dobrze zaprojektowane, ale także działały na zmysły. A w tym celu marmur wydaje się idealny jako piękny, szlachetny i naturalny materiał wykorzystywany od stuleci w architekturze, sztuce i codziennym życiu. Chociaż istnieje wiele złóż kamienia przez co dostępne są jego różne rodzaje i kolory to jego naturalne pochodzenie oraz złożony proces powstawania powodują, iż niemal niemożliwe jest wydobycie dwóch jednakowych kawałków kamienia. A to w świecie tworzyw sztucznych i masowej produkcji daje bezcenny efekt zaskoczenia i prawdziwy luksus zarezerwowany jedynie dla naturalnych materiałów i ich fanów.

Dzięki fizycznym cechom kamienia oraz precyzji wykonania, meble Un’common to meble na lata, co i dla nas jest niezwykle ważne. Być może z czasem pokryją się naturalną patyną, co tylko doda im uroku, ale wciąż będą piękne i szlachetne, a kawa wypita przy marmurowym stoliku smakuje lepiej niż przy jakimkolwiek innym!

Czas realizacji: 5-7 tygodni

Opinie o produkcie

Komentarze (0)