Konsola Slim One

1 700,00 zł
Brutto

Konsola SLIM ONE to klasyczny mebel pomocniczy. Wykonana w dwóch opcjach marmurowego blatu: Carrara lub Nero Marquina, osadzonym na smukłym, malowanym proszkowo, stalowym stelażu. Konsola SLIM ONE jest prosta i elegancka, dlatego wpasuje się do wnętrz o różnej stylistyce dopełniając całości. Projekt: Małgorzata Korycka.

Kolor
Ilość

Blat: Biały polerowany marmur Carrara, polerowany marmur Nero Marquina. Blat zabezpieczony profesjonalnym środkiem do impregnacji marmuru / Stelaż: stal lakierowana proszkowo

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 80 cm
  • Głębokość: 23 cm

Kolekcja BASIC to naturalność, trwałość, unikalność. To wszystko sprawia, że marmur stał się sercem kolekcji BASIC i całej twórczości Un'common. Czyli odrobina chłodnej przyrody w codzienności gdzie klasyczna Carrara i ponadczasowa Nero Marquina spotyka się z minimalistycznymi stelażami, tworząc meble proste w formie, funkcjonalne i piękne. Kamienne blaty powstają z wyselekcjonowanych płyt z różnych zakątków świata: Włoch, Hiszpanii czy Iranu. Jednak meble to efekt ręcznej pracy rzemieślników w Polsce. Wszystkie blaty są zaimpregnowane specjalistycznymi preparatami, jednak ważne aby odpowiednio je pielęgnować w trakcie użytkowania.

Un’common to Polska pracownia zajmującą się projektowaniem i ręcznym wytwarzaniem mebli z marmuru i stali. Minimalistyczni w formie i konsekwentni w stylu. Pragną, aby ich meble były nie tylko dobrze zaprojektowane, ale także działały na zmysły. A w tym celu marmur wydaje się idealny jako piękny, szlachetny i naturalny materiał wykorzystywany od stuleci w architekturze, sztuce i codziennym życiu. Chociaż istnieje wiele złóż kamienia przez co dostępne są jego różne rodzaje i kolory to jego naturalne pochodzenie oraz złożony proces powstawania powodują, iż niemal niemożliwe jest wydobycie dwóch jednakowych kawałków kamienia. A to w świecie tworzyw sztucznych i masowej produkcji daje bezcenny efekt zaskoczenia i prawdziwy luksus zarezerwowany jedynie dla naturalnych materiałów i ich fanów.

Dzięki fizycznym cechom kamienia oraz precyzji wykonania, meble Un’common to meble na lata, co i dla nas jest niezwykle ważne. Być może z czasem pokryją się naturalną patyną, co tylko doda im uroku, ale wciąż będą piękne i szlachetne, a kawa wypita przy marmurowym stoliku smakuje lepiej niż przy jakimkolwiek innym!

Czas realizacji: 5-7 tygodni

Opinie o produkcie

Komentarze (0)