Komoda Gabbia 131

6 980,00 zł
Brutto

Lamelowa witryna Gabba 131, to mniejsza siostra Gabbi 177. Ale obie doskonale wpisują się w unikalny styl mebli FONDU w zależności od przestrzeni jaką dysponujemy. Przepuszczająca naturalne światło ażurowa, otwarta konstrukcja subtelnie otwiera się na domowników i nie tylko oraz nadaje wnętrzu wyjątkowy urok. Idealna do minimalistycznej aranżacji albumami, pięknym wazonem czy świecą.

W trosce o naturalne środowisko podczas produkcji manufaktura FONDU zwraca uwagę na. jak najmniejsze zużycie surowca naturalnego. Meble FONDU są wykonane z Forniru dębowego – typu Flader. To najrzadsza, selektywna część drewna dębowego, specjalnie cięta. Konstrukcję uzupełnia lite drewno dębowe oraz malowany proszkowo stelaż.

PROJEKT

Ewelina Madalińska.

Kolor
  • Jasny dąb
  • Orzechowy dąb
  • Off White
  • Vulcanic
  • Petra
  • Ocean
  • Burgundy
Ilość

Lamele w korpusie: lita dębina z widoczną fakturą drewna
Blaty: płyta fornirowana z widoczną fakturą drewna
Stelaż: Stal malowana proszkowo – czarny mat

  • Szerokość: 100 cm
  • Wysokość: 131cm
  • Głębokość: 50 cm

Fondu Furniture

FONDU to wyrafinowana elegancja i prostota. Meble oszczędne w formie oraz intensywne w wyrazie. Meble projektowane ze szlachetnych materiałów, nie stroniące jednak od zabawy kolorem i kształtem tak długo, jak pełnią zadaną im funkcję.

FONDU to powrót do ponadczasowego stylu. To hołd złożony geometrii: kule, łuki, symetryczne kompozycje. Meble zgodne z ponadczasową zasadą złotego podziału.

FONDU jest dla każdego. Ale przede wszystkim dla miłośników dobrego designu. Skromna forma oraz aktualna gama barw to gwarant wpasowania się we wnętrza zarówno nowoczesne, jak i klasyczne.

Czas realizacji: 6-9 tygodni

Jak powinno się czyścić komodę Gabbię?

Powierzchnię należy czyścić miękką, wilgotną szmatką. W razie potrzeby użycia środka czystości użycia środka czystości, najlepiej użyć delikatnego dedykowanego dla mebli drewnianych w przypadku forniru. Lakierowane wersje, najlepiej czyścić wodą. Unikaj środków z alkoholem, amoniakiem, zazwyczaj mogą mieć wpływ na wybarwienia. Po czyszczeniu najlepiej mebel wytrzeć do sucha. W razie plamy, najlepiej pozbyć się jej najszybciej.

Użytkowanie

Komoda Gabbia służy do eksponowania oraz przechowywania drobnych przedmiotów. Nie należy stawiać na niej mokrych przedmiotów, kwiatów bez podstawek oraz innych produktów, które mogły by się rozlać na powierzchni półek. Na komodzie nie powinno się siadać oraz stawać. Nogi najlepiej podkleić filcowymi podkładkami tak by przy przesuwaniu mebla stal nie uszkodziła podłogi. Meble fornirowane jak i drewno reagują na wysokie temperatury oraz wilgoć. W trosce o długowieczność mebla, zalecamy chronić go od mocnego oświetlenia promieni słonecznych, które w nadmiarze mogą powodować odbarwienia na powierzchni forniru.

Opinie o produkcie

Komentarze (0)