Stolik okrągły ARC – Doki

PRODUCENT: DOKI

1,452.001,632.00

Wyczyść

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

Stolik ARC. Jeden stolik – dwa blaty. Rozwiązanie, które pozwala lepiej wykorzystać małą przestrzeń i łatwiej ją zorganizować. Lekko podniesiona krawędź blatu chroni przedmioty przed niefortunnym upadkiem. Dolny blat umożliwia wygodne przechowywanie np. czasopism lub książek (blaty można swobodnie zamieniać, w zależności od potrzeb). Stolik zaprojektowany zarówno do domu (np. sypialni, gabinetu, czy holu), jak i przestrzeni publicznej. Doskonale sprawdza się jako stolik nocny. Stolik sprzedawany jest w płaskiej paczce do samodzielnego montażu.

Materiał: stal malowana proszkowo, marmur

Kolor blatu: czarny marmur, biały marmur, jesion

Kolor ramek: czarny, szary, biały 

 

FILOZOFIA MARKI: 

  • DOKI to polska marka, której design współgra ze współczesnymi trendami w aranżacji wnętrz. 
  • Meble DOKI są zrozumiałe, transparentne i uczciwe. One niczego nie udają. One się nie starzeją. One dojrzewają w Twojej przestrzeni.

“Rzecz – w naszej pracy takie samo znaczenie ma to co ona oznacza, jak również to jaki ma ona wpływ na ludzi i otoczenie. Nadmiar rzeczy oddala nas od tego co istotne, od tego co stanowi sens życia i jego esencję,  jednakże brak rzeczy jest dla nas nieznośny – nie potrafimy bez nich żyć. Mamy nadzieję, że projektowane i produkowane elementy naszej kolekcji zostaną dobrze odebrane, zrozumiane i zostaną z Wami na dłużej. Inspiracją do tworzenia elementów naszej kolekcji są obiekty, które zbieramy, kolekcjonujemy. Staramy się tworzyć rzeczy o przejrzystej strukturze, chcemy aby były zrozumiałe, transparentne, uczciwe. Projektujemy je odwołując się do tożsamości miejsca, kulturowej przestrzeni, w której przyszło nam pracować i żyć.”

Wymiary: 96x45x45 cm

Czas realizacji zamówienia do 5 tygodni

PODOBNE PRODUKTY