Nasi Przyjaciele

Psychologia wnętrz

Za tą nazwą stoi cudowna, ciepła, a przede wszystkim szalenie kompetentna osoba w postaci Elżbiety Górskiej. Jako dyplomowany ekspert feng shui przede wszystkim stara się zrozumieć potrzeby klienta.

Wie, że o dobrej energii dla domu, restauracji, biura czy innych pomieszczeń komercyjnych warto pomyśleć już na początku realizacji. Dlatego wszystko zaczyna się od rozmowy. Następnie z lekkością wprowadza do pomieszczeń harmonię i równowagę.  Stara się w pełni wykorzystać ich potencjał dzięki zastosowaniu tradycyjnej sztuki feng shui wykorzystując odpowiednie kształty czy kolory w wnętrzach.

Dodatkowo zajmuje się analizami feng shui w ogrodach. W swojej pracy współpracuje zarówno z architektami jak i bezpośrednio z klientami – wszystko w zależnie od potrzeb. My ze swojej strony z przyjemnością zorganizujemy spotkanie w naszym showroomie na Karolkowej 30, a następnie pomożemy wybrać ewentualne kształty czy kolory poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz tak, aby były spójne z oczekiwaniami i poczuciem smaku klienta.


Flower Concept Store

Duet dwóch stylowych, energicznych ale przede wszystkim przemiłych i wiecznie młodych dziewczyn, Anity i Marty. Ich niesamowite wyczucie estetyki oraz potrzeb i gustu klienta sprawia, że nikt nie wychodzi z ich malutkiej kwiaciarni z pustymi rękami i bez uśmiechu na twarzy. Piękne, niebanalne kwiaty i kolory to ich specjalność. Nie boją się żadnego, nawet najśmielszego wyzwania! A w bonusie oferują wspaniałą rozmowę i uśmiech, aby dzień przyjemniej płynął. Dziewczyny jak nikt inny rozumieją, że poczucie piękna, zaczyna się w duszy. Dla Perffecto z przyjemnością doradzają rodzaj kwiatów ciętych lub doniczkowych pasujący do danego wnętrza. Pomogą także, w zaplanowaniu roślinności na taras czy do ogrodu. Ich lokal znajduje się po sąsiedzku od naszego showroomu, na ul. Siedmiogrodzkiej 1.


MS Decor

 czyli Sonia Petrowa oraz Joanna Pawlik działają w branży dekoracji okiennych od kilkunastu lat. Doświadczenie zdobywały przez lata praktyki oraz edukację, które pozwalają im na wykonywanie zleceń na najwyższym poziomie. Uważnie śledzą najnowsze trendy we wnętrzarstwie i dekoracji okien aby z zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W swojej ofercie mają usługi takie jak:

  • szycie na wymiar zasłon i firan oraz rolet rzymskich
  • szycie narzut, ozdobnych poszewek na poduszki, pokrowców na krzesła, etc.

Z przyjemnością pomogą dobrać odpowiednie szyny, karnisze, rolety rzymskie, żaluzje, zasłony lub firany, a także najlepszy rodzaj i kolorystykę tkanin do Twojego wnętrza i potrzeb. Wychodzą z założenia, że ich produkty mają spełniać funkcję nie tylko estetyczną i dekoracyjną ale przede wszystkim powinny być praktyczne, łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu.

Na terenie Warszawy i okolic wykonują także montaż karniszy, rolet, plis lub gotowych zasłon oraz firan. Ponadto w ich ofercie znajduje się pranie rolet rzymskich, pranie zasłon i firan wraz z powtórnym montażem wypranych tkanin. W Perffecto znajdziesz próbki ich pracy i część tkanin z oferty.