Płatności i wysyłka

Koszt dostawy przesyłką kurierską (z wyłączeniem mebli):

1. Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, transport gratis

2. Przy zamówieniu poniżej 1000 zł opłata wynosi 30 zł

 

Możliwy jest odbiór osobisty w siedzibie sklepu, pod adresem:

Warszawa, ul. Karolkowa 30,
w godz. 11-19.00.
tel. 500 247 357

 

Koszt dostawy mebli:

W przypadku dostaw mebli koszt ustalany jest indywidualnie w zależności od wielkości mebli, wagi i miejsca dostawy. Cena jest w zakresie 50-300 zł. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie sklepu.

 

Warunki dostawy
Transport obejmuje dostawę towaru pod wskazany adres w zamówieniu bez wniesienia i rozpakowania. Sklep zastrzega sobie, że usługa wniesienia i rozpakowania towaru jest dodatkowo płatna i nie obowiązuje dla wszystkich producentów.

Dostawa produktu następuje do 48h od nadania przesyłki bez sobót, niedziel i świąt. Zazwyczaj realizowana jest w w przedziale 8:00-18:00 ale można zapytać o możliwość zmiany godziny przewidywanej dostawy. Za ewentualne opóźnienia w dostawie z winy dostawcy sklep nie ponosi odpowiedzialności.

WAŻNE! Po odbiorze przesyłki, która nosi ślady zniszczenia należy ją otworzyć przy kurierze i sprawdzić towar pod kątem uszkodzeń mechanicznych i zawartości. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności, wypełnij z kurierem formularz reklamacyjny oraz powiadom nas o zaistniałej sytuacji.