O nas

· Kim jesteśmy ·

Jeśli jedno słowo miało by nas określić, to na pewno jest nim PASJA. Design i psy to nasza miłość, którą chcemy się dzielić!Niewątpliwym naszym atutem jest możliwość dostosowania do potrzeb klientów. Oprócz profesjonalnego doradztwa oraz projektów wnętrz, realizujemy indywidualne zamówienia mebli tapicerowanych oraz skrzyniowych. Nasza oferta bazuje na stałej współpracy ze stolarniami specjalizującymi się w różnych projektach w zależności od potrzeb. Zresztą w naszym showroomie na Karolkowej można zobaczyć na własne oczy próbniki bądź całe meble niektórych z nich. Natomiast bogata oferta tapet, tkanin okiennych, ozdobnych i tapicerskich doskonale uzupełnia całość. Natomiast jeśli tylko zechcesz dodatkowych wskazówek, nasza mistrzyni Feng Shui zapewni Twoim wnętrzom najlepszą energię i dobrobyt.

 

Showroom i sklep online Perffecto.pl oparte są na designerskich produktach ze starego kontynentu i stanowią go starannie wyselekcjonowane perełki włoskich, duńskich i hiszpańskich marek oraz wyroby młodych Polskich twórców i projektantów. Prezentowane tutaj artykuły: lampy, meble tapicerowane takie jak piękne ale i niezwykle wygodne sofy, fotele, pufy jak również komody, witryny, stoły, stoliki oraz lustra i inne drobne dodatki wnętrzarskie, mają za zadanie pomóc stworzyć wyjątkową atmosferę wnętrza Twojego domu. Całość oferty uzupełnia najwyższej jakości osprzęt elektryczny i system automatyki domowej min. ABB free@home aby z precyzją na miarę XXIw. sprawić, że Twój dom będzie realizował Twoje wszystkie potrzeby i zachcianki.

 

· Nasza historia ·

Perffecto to powstały w 2015 roku brand założony przez parę architektów z miłości do dobrego designu. Niezwykle energetyczna para z pracowni “mdom” po kilkunastu latach działalności w branży ma na swoim koncie wiele udanych realizacji zarówno całych domów jak i apartamentów w Warszawie i  okolicy. W poszukiwaniu takich właśnie rozwiązań dla swojego mieszkania, trafiła do nich w 2017 roku obecna właścicielka marki – miłośniczka kina, mody, sztuki i pięknych wnętrz. Nie wiedziała jeszcze, że będzie to dla niej początek nowej przygody i dwa lata później rozpocznie pod tym szyldem własną działalność. By wreszcie zrealizować swoje marzenie i zacząć hojnie się dzielić poczuciem piękna i doświadczeniem zdobywanym latami w międzynarodowych markach modowych.

Wraz z przyjaciółką zajmującą się projektowaniem wnętrz, postawiła sobie za cel stworzyć nową, świeżą jakość na rynku. Bazując na kompleksowym i szytym na miarę podejściu do klienta, postanowiły wyjść na przeciw ludziom takim jak one same, żyjących na pełnych obrotach, ale jednak w otaczającej rzeczywistości poszukujących piękna i stabilności. Wiedząc, że tylko pełne dobrej energii wnętrze, wykonane z miłością z wysokiej jakości, naturalnych materiałów przetrwa próbę czasu. Według tych samych zasad zbudowały od samych podstaw niewielki showroom, w którym każdy poczuje się jak …. przekonaj się sam!