Nowości

UMAGE – lampa Acorn

Inspiracją dla projektu lampy Acorn była natura, a natura nie może się przecież mylić. Spacer cichym lasem zainspirował projektanta Jacoba Rudbecka do zaprojektowania abażuru nawiązującego kształtem do kształtu żołędzi. Szklany, filigranowy abażur zwieńczony został silikonową “czapeczką” w białym kolorze i kontrastującym z nim eleganckim wnętrzem z metalu dostępnym w trzech kolorach wykończenia. Wyeksponowana żarówka daje równomierne i nastrojowe światło. Ze względu na niewielki rozmiar lampa Acorn doskonale sprawdzi się w większych grupach, tworząc ciekawe kompozycje nad stołem, wyspą kuchenną, barkiem, etc. Umage to duńska firma, dla której najważniejszymi wartościami są nowoczesny design, wysoka jakość i przystępna cena proponowanych przez nią produktów.

Więcej detali w naszym sklepie online →<

 

 

 

 

 

 

 


 

GUBI – fotel Bat

GUBI to kolejna duńska marka w naszym portfolio – zdecydowanie najbardziej luksusowa – gdzie najważniejszą misją jest celebracja życia! A prezentowany przez nią styl to niepowtarzalna kombinacja przeszłości i teraźniejszości tworząca nową jakość. Design, który stymuluje zmysły, tworzy nowe wartości i piękno, a przy tym nadal jest uniwersalny. Fotel tapicerowany zaprojektowany przez słynny duńsko-włoski duet Gam-Fratesi to nowoczesna i bardzo komfortowa propozycja do nowoczesnych wnętrz. Designem nawiązuje do cech nietoperza. Fotel występuje w wersji z wysokim i niskim oparciem. Dostępny na metalowych lub drewnianych nóżkach w kilku różnych opcjach kolorystycznych. 

 

Więcej detali w naszym sklepie online →

 


TEXAM HOME – luksusowe tapety

Z ogromną przyjemnością prezentujemy dwie najnowsze kolekcje od uznanej włoskiej marki Texam Home – ID & LUX! Autorytet, dbałość o szczegóły i luksusowy design to cechy, które czynią Texam Home rzecznikiem jakości “Made in Italy” na świecie, wzmacniając tradycję rzemiosła na najwyższym poziomie dzięki innowacyjnym technologiom produkcji. Wyrafinowane kolekcje murali oraz tapet tworzą 23 dzieła, łączące w sobie nieskazitelną jakość z unikalnym wzornictwem. Kolekcje ID i LUX czarują  niepowtarzalnym stylem, luksusem i oryginalnością!

 

Więcej detali w naszym sklepie online →