Stół LATTE GRANDE

3 690,00 zł
Brutto

Największy z kolekcji stolików kawowych Latte. Dzięki dużemu rozmiarowi może służyć także jako miejsce spożywania posiłków dla dwóch do czterech osób.

Blat wykonany został z wysokiej jakości sklejki o ściętym brzegu, który eksponuje kolejne warstwy tego materiału, oraz wierzchu pokrytego fornirem dębowym. Stalowe okucia łączą blat z czterema nogami wykonanymi z drewna dębowego.

Dostępny jest w wersji czarnej lub matowej lakierowanej bezbarwnie

Inne elementy z tej kolekcji to mały stolik LATTE 3 oraz średniej wielkości LATTE 4.

Kolor
Ilość

drewno dębowe, fornir dębowy, stal malowana proszkowo, wysokogatunkowa sklejka liściasta

  • Wymiary: 85/72cm

FILOZOFIA MARKI:

  • DOKI to polska marka, której design współgra ze współczesnymi trendami w aranżacji wnętrz. 
  • Meble DOKI są zrozumiałe, transparentne i uczciwe. One niczego nie udają. One się nie starzeją. One dojrzewają w Twojej przestrzeni.

Rzecz - w naszej pracy takie samo znaczenie ma to co ona oznacza, jak również to jaki ma ona wpływ na ludzi i otoczenie. Nadmiar rzeczy oddala nas od tego co istotne, od tego co stanowi sens życia i jego esencję, jednakże brak rzeczy jest dla nas nieznośny - nie potrafimy bez nich żyć. Mamy nadzieję, że projektowane i produkowane elementy naszej kolekcji zostaną dobrze odebrane, zrozumiane i zostaną z Wami na dłużej. Inspiracją do tworzenia elementów naszej kolekcji są obiekty, które zbieramy, kolekcjonujemy. Staramy się tworzyć rzeczy o przejrzystej strukturze, chcemy aby były zrozumiałe, transparentne, uczciwe. Projektujemy je odwołując się do tożsamości miejsca, kulturowej przestrzeni, w której przyszło nam pracować i żyć.

Czas realizacji: do 5 tygodni

Dbaj o nasze meble, a pozostaną piękne na lata

Każdy nasz stolik jest unikalny, z różnorodnym usłojeniem i naturalnymi odmianami koloru, które stanowią o uroku drewna.

Postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami, przedłuży to trwałość Twojego mebla i wykluczy możliwość wystąpienia uszkodzeń w trakcie użytkowania.

Sugerujemy, byś regularnie sprawdzał/a, czy wszystkie połączenia montażowe są odpowiednio dokręcone; dokręć je w razie potrzeby.

Meble zostały fabrycznie pokryte lakierem bezbarwnym/woskiem olejnym w celu przedłużenia żywotności produktu.

Zalecane jedynie do użytku w pomieszczeniu. Nie nadaje się do pomieszczeń o wysokiej wilgotności.

Umieszczony w pobliżu kaloryfera lub innego źródła ciepła materiał może wyschnąć i ulec zniszczeniu.

Przecieraj czystą, suchą lub delikatnie zwilżoną, bawełnianą szmatką wzdłuż włókien drewna. Nie używaj mocnych detergentów.

Zastosowanie się do powyższych zaleceń wyklucza ryzyko wygięcia, rozwarstwienia lub pęknięcia.