Stolik ARC marmur

1 632,00 zł
Brutto

Jeden stolik - dwa blaty. Rozwiązanie, które pozwala lepiej wykorzystać małą przestrzeń i łatwiej ją zorganizować. Lekko podniesiona krawędź blatu chroni przedmioty przed niefortunnym upadkiem. Dolny blat umożliwia wygodne przechowywanie np. czasopism lub książek (blaty można swobodnie zamieniać, w zależności od potrzeb). Stolik ARC został zaprojektowany zarówno do domu (np. sypialni, gabinetu, czy holu), jak i przestrzeni publicznej. Stolik ARC doskonale sprawdza się jako stolik nocny. Stolik ARC sprzedawany jest w płaskiej paczce do samodzielnego montażu.

Kolor blatu
Kolor ramek
Ilość

Stal malowana proszkowo, marmur Carrara, marmur Nero, drewno dębowe

  • Szerokość: 45 cm
  • Wysokość: 96 cm
  • Głębokość: 45 cm

FILOZOFIA MARKI:

  • DOKI to polska marka, której design współgra ze współczesnymi trendami w aranżacji wnętrz. 
  • Meble DOKI są zrozumiałe, transparentne i uczciwe. One niczego nie udają. One się nie starzeją. One dojrzewają w Twojej przestrzeni.

Rzecz - w naszej pracy takie samo znaczenie ma to co ona oznacza, jak również to jaki ma ona wpływ na ludzi i otoczenie. Nadmiar rzeczy oddala nas od tego co istotne, od tego co stanowi sens życia i jego esencję, jednakże brak rzeczy jest dla nas nieznośny - nie potrafimy bez nich żyć. Mamy nadzieję, że projektowane i produkowane elementy naszej kolekcji zostaną dobrze odebrane, zrozumiane i zostaną z Wami na dłużej. Inspiracją do tworzenia elementów naszej kolekcji są obiekty, które zbieramy, kolekcjonujemy. Staramy się tworzyć rzeczy o przejrzystej strukturze, chcemy aby były zrozumiałe, transparentne, uczciwe. Projektujemy je odwołując się do tożsamości miejsca, kulturowej przestrzeni, w której przyszło nam pracować i żyć.

Czas realizacji: do 5 tygodni

Dbaj o nasze meble, a pozostaną piękne na lata

Marmur to piękny kamień, którego wygląd może się różnić w zależności od egzemplarza. Na pozór twardy i odporny, wymaga odpowiedniej troski, by na długo mógł zachwycać swoim wyglądem.

Postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami, przedłuży to trwałość Twojego mebla i wykluczy możliwość wystąpienia uszkodzeń w trakcie użytkowania.

Nie zalecane jest stawianie gorących naczyń bezpośrednio na blat.

Przecieraj czystą, suchą lub delikatnie zwilżoną detergentem, szmatką z mikrofibry. Czyść tylko przy użyciu dedykowanych środków, przeznaczonych do pielęgnacji oraz dbania o czystość marmuru Carrara. Pamiętaj, by nie pozostawiać mokrych zacieków i zawsze przecierać blat do sucha.

W szczególności uważaj na zabrudzenia spowodowane wyciekiem owoców cytrusowych, kawy czy wina, ich kwaśny odczyn jest szkodliwy dla powierzchni marmurowych. Plamy te należy natychmiast wypłukać wodą, a następnie przetrzeć suchą szmatką, pomoże to zminimalizować ewentualne szkody.

Opinie o produkcie

Komentarze (0)