Stolik kawowy z serii LATTE 3

1 783,50 zł
Brutto

Okrągły stolik kawowy najmniejszej wielkości z serii Latte. Wykonany z dębowego lub jesionowego drewna. Blat powstał z wysokiej jakości sklejki, na której znajduje się fornir dekoracyjny z drewna dębowego. Całość wyselekcjonowana pod kątem koloru i usłojenia. Delikatnie wyglądające, ale stabilne nogi połączone są z blatem za pomocą stalowych elementów i śrub. Estetyczne i widoczne łączenia nadają całości industrialnego, nieco technicznego wyrazu. Zgrabny i bardzo funkcjonalny. Idealnie odnajdzie się w przestrzeni gdzie, czuć zapach parzonej kawy i słychać dźwięk rozmów.

Kolor
Ilość

Drewno dębowe, fornir dębowy, stal malowana proszkowo, wysokogatunkowa sklejka liściasta

 • Wymiary: 50/49 cm(3 nogi)

FILOZOFIA MARKI:

 • DOKI to polska marka, której design współgra ze współczesnymi trendami w aranżacji wnętrz. 
 • Meble DOKI są zrozumiałe, transparentne i uczciwe. One niczego nie udają. One się nie starzeją. One dojrzewają w Twojej przestrzeni.

Rzecz - w naszej pracy takie samo znaczenie ma to co ona oznacza, jak również to jaki ma ona wpływ na ludzi i otoczenie. Nadmiar rzeczy oddala nas od tego co istotne, od tego co stanowi sens życia i jego esencję, jednakże brak rzeczy jest dla nas nieznośny - nie potrafimy bez nich żyć. Mamy nadzieję, że projektowane i produkowane elementy naszej kolekcji zostaną dobrze odebrane, zrozumiane i zostaną z Wami na dłużej. Inspiracją do tworzenia elementów naszej kolekcji są obiekty, które zbieramy, kolekcjonujemy. Staramy się tworzyć rzeczy o przejrzystej strukturze, chcemy aby były zrozumiałe, transparentne, uczciwe. Projektujemy je odwołując się do tożsamości miejsca, kulturowej przestrzeni, w której przyszło nam pracować i żyć.

Czas realizacji: do 5 tygodni

  Dbaj o nasze meble, a pozostaną piękne na lata

  Każdy nasz stolik jest unikalny, z różnorodnym usłojeniem i naturalnymi odmianami koloru, które stanowią o uroku drewna.

  Postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami, przedłuży to trwałość Twojego mebla i wykluczy możliwość wystąpienia uszkodzeń w trakcie użytkowania.

  Sugerujemy, byś regularnie sprawdzał/a, czy wszystkie połączenia montażowe są odpowiednio dokręcone; dokręć je w razie potrzeby.

  Meble zostały fabrycznie pokryte lakierem bezbarwnym/woskiem olejnym w celu przedłużenia żywotności produktu.

  Zalecane jedynie do użytku w pomieszczeniu. Nie nadaje się do pomieszczeń o wysokiej wilgotności.

  Umieszczony w pobliżu kaloryfera lub innego źródła ciepła materiał może wyschnąć i ulec zniszczeniu.

  Przecieraj czystą, suchą lub delikatnie zwilżoną, bawełnianą szmatką wzdłuż włókien drewna. Nie używaj mocnych detergentów.

  Zastosowanie się do powyższych zaleceń wyklucza ryzyko wygięcia, rozwarstwienia lub pęknięcia.

  Opinie o produkcie

  Komentarze (0)