Ławka MESO

6 950,00 zł
Brutto

Personalizowana, dębowa ławka z tapicerowanymi elementami i skrzynką na dokumenty w formacie A4. Ławka MESO jest otwarta na kreatywne zmiany. Jej właściciel może indywidualnie dobrać kolorystykę poduszek do aranżacji wnętrza, a także skonfigurować poszczególne elementy ławki według swoich bieżących potrzeb (zarówno poduszki, jak i skrzynka są ruchome). Drewno ławki MESO pokryto najwyższej jakości olejo-woskiem, tworząc fakturę powierzchni naturalną w dotyku, a także zapewniając należytą odporność podczas użytkowania. Mebel zaprojektowany zarówno do użytku domowego (np. w holu, czy strefie wypoczynku), jak i do wymagającej przestrzeni biurowej.

Ławka MESO w 2019 otrzymała nagrodę MUST HAVE.

Tapicerka
Ilość

Drewno dębowe, stal malowana proszkowo, pianka tapicerska, 70% wełny

 • Szerokość: 200 cm
 • Wysokość: 46 cm
 • Głębokość: 42 cm

FILOZOFIA MARKI:

 • DOKI to polska marka, której design współgra ze współczesnymi trendami w aranżacji wnętrz. 
 • Meble DOKI są zrozumiałe, transparentne i uczciwe. One niczego nie udają. One się nie starzeją. One dojrzewają w Twojej przestrzeni.

Rzecz - w naszej pracy takie samo znaczenie ma to co ona oznacza, jak również to jaki ma ona wpływ na ludzi i otoczenie. Nadmiar rzeczy oddala nas od tego co istotne, od tego co stanowi sens życia i jego esencję, jednakże brak rzeczy jest dla nas nieznośny - nie potrafimy bez nich żyć. Mamy nadzieję, że projektowane i produkowane elementy naszej kolekcji zostaną dobrze odebrane, zrozumiane i zostaną z Wami na dłużej. Inspiracją do tworzenia elementów naszej kolekcji są obiekty, które zbieramy, kolekcjonujemy. Staramy się tworzyć rzeczy o przejrzystej strukturze, chcemy aby były zrozumiałe, transparentne, uczciwe. Projektujemy je odwołując się do tożsamości miejsca, kulturowej przestrzeni, w której przyszło nam pracować i żyć.

Czas realizacji: do 6 tygodni

  Dbaj o nasze meble, a pozostaną piękne na lata

  Dzięki tym instrukcjom, możesz zadbać o tapicerkę naszych mebli w odpowiedni sposób, nie narażając jej na uszkodzenia mechaniczne, a co za tym idzie, zapewniając nieskazitelny wygląd Twoim meblom na długo.

  Jak każdy materiał, tapicerka Twojego mebla ulega zabrudzeniu. Korzystając z końcówki do mebli Twojego odkurzacza, możesz regularnie odkurzać tapicerkę. Zwróć uwagę, by robić to na niskim poziomie mocy oraz delikatnymi ruchami. Nie pocieraj, nie czyść ostrymi gąbkami ani ściereczkami. Nie prasuj tkaniny.

  Nie używaj środków czyszczących, unikaj mocnego namoczenia tkaniny, może to negatywnie wpłynąć na piankę tapicerską. Nie susz tkaniny suszarką. W przypadku kontaktu z wodą – odsącz przy użyciu bawełnianej ściereczki, delikatnie przyciskając mokre miejsce aż do sucha.

  Jeśli chcesz pozbyć się plam, dokonaj tego jak najszybciej po zaplamieniu – będzie je wtedy łatwiej usunąć. Użyj chłonnej ściereczki; rób to delikatnymi ruchami kolistymi w kierunku środka plamy.

  Pamiętaj, by zawsze używać mebel zgodnie z jego przeznaczeniem; nie stawaj na siedzisku. Nie wystawiaj mebla na światło słoneczne, czy też silne światło sztuczne, ponieważ może to poskutkować zmianą koloru materiału.

  Opinie o produkcie

  Komentarze (0)