Hocker UFI eko skóra

1 638,10 zł
Brutto

Hocker UFI składa się z dwóch elementów – solidnej konstrukcji i wygodnej poduszki. Szeroka gama kolorystyczna tapicerki pozwala na indywidualne dopasowanie hockera Ufi do aranżacji wnętrza. Hocker UFI został zaprojektowany zarówno z myślą o domowych wyspach kuchennych, jak i przestrzeniach biurowych, czy gastronomicznych. Design hockera UFI nie ogranicza ruchów użytkownika i pozwala na swobodne obracanie się, a także efektywną pracę w grupie. Mebel z uwagi na swoją szeroką wartość użytkową posiada dwie wersje tapicerki do wyboru: wełniana (70%) lub z wysokiej klasy ekoskóry (SKAI).

Rozmiar
Kolor stelaża
Tapicerka
 • Granatowy
 • Koniakowy
 • Kaszmirowy
 • Zielony
Ilość

Stal malowana proszkowo, pianka tapicerska, wysokiej klasy skóra ekologiczna (SKAI)

 • Szerokość: 48 cm
 • Wysokość: 64/80 cm
 • Głębokość: 44 cm

FILOZOFIA MARKI:

 • DOKI to polska marka, której design współgra ze współczesnymi trendami w aranżacji wnętrz. 
 • Meble DOKI są zrozumiałe, transparentne i uczciwe. One niczego nie udają. One się nie starzeją. One dojrzewają w Twojej przestrzeni.

Rzecz - w naszej pracy takie samo znaczenie ma to co ona oznacza, jak również to jaki ma ona wpływ na ludzi i otoczenie. Nadmiar rzeczy oddala nas od tego co istotne, od tego co stanowi sens życia i jego esencję, jednakże brak rzeczy jest dla nas nieznośny - nie potrafimy bez nich żyć. Mamy nadzieję, że projektowane i produkowane elementy naszej kolekcji zostaną dobrze odebrane, zrozumiane i zostaną z Wami na dłużej. Inspiracją do tworzenia elementów naszej kolekcji są obiekty, które zbieramy, kolekcjonujemy. Staramy się tworzyć rzeczy o przejrzystej strukturze, chcemy aby były zrozumiałe, transparentne, uczciwe. Projektujemy je odwołując się do tożsamości miejsca, kulturowej przestrzeni, w której przyszło nam pracować i żyć.

Czas realizacji: do 5 tygodni

  Dbaj o nasze meble, a pozostaną piękne na lata

  Dzięki tym instrukcjom, możesz zadbać o tapicerkę naszych mebli w odpowiedni sposób, nie narażając jej na uszkodzenia mechaniczne, a co za tym idzie, zapewniając nieskazitelny wygląd Twoim meblom na długo.

  Jak każdy materiał, tapicerka Twojego mebla ulega zabrudzeniu. Korzystając z naturalnej, bawełnianej ściereczki, delikatnie zwilżonej wodą, możesz regularnie czyścić tapicerkę z eko-skóry. Zwróć uwagę, by na koniec wytrzeć ją do sucha. Nie pocieraj, nie czyść ostrymi gąbkami ani ściereczkami. Unikaj kontaktu tapicerki z gorącymi produktami.

  Nie używaj środków czyszczących, unikaj mocnego namoczenia tapicerki, może to negatywnie wpłynąć na piankę tapicerską. Nie susz tkaniny suszarką.

  Pamiętaj, by zawsze używać mebel zgodnie z jego przeznaczeniem; nie stawaj na siedzisku. Nie wystawiaj mebla na światło słoneczne, czy też silne światło sztuczne, ponieważ może to poskutkować zmianą koloru materiału.

  Opinie o produkcie

  Komentarze (0)