Hocker UFI 70% wełny

1 889,00 zł
Brutto

Hocker UFI składa się z dwóch elementów – solidnej konstrukcji i wygodnej poduszki. Szeroka gama kolorystyczna tapicerki pozwala na indywidualne dopasowanie hockera Ufi do aranżacji wnętrza. Hocker UFI został zaprojektowany zarówno z myślą o domowych wyspach kuchennych, jak i przestrzeniach biurowych, czy gastronomicznych. Design hockera UFI nie ogranicza ruchów użytkownika i pozwala na swobodne obracanie się, a także efektywną pracę w grupie. Mebel z uwagi na swoją szeroką wartość użytkową posiada dwie wersje tapicerki do wyboru: wełniana (70%) lub z wysokiej klasy ekoskóry (SKAI).

Rozmiar
Tapicerka
Kolor stelaża
Ilość

Stal malowana proszkowo, pianka tapicerska, 70% wełny

  • Szerokość: 48 cm
  • Wysokość: 64/80 cm
  • Głębokość: 44 cm

FILOZOFIA MARKI:

  • DOKI to polska marka, której design współgra ze współczesnymi trendami w aranżacji wnętrz. 
  • Meble DOKI są zrozumiałe, transparentne i uczciwe. One niczego nie udają. One się nie starzeją. One dojrzewają w Twojej przestrzeni.

Rzecz - w naszej pracy takie samo znaczenie ma to co ona oznacza, jak również to jaki ma ona wpływ na ludzi i otoczenie. Nadmiar rzeczy oddala nas od tego co istotne, od tego co stanowi sens życia i jego esencję, jednakże brak rzeczy jest dla nas nieznośny - nie potrafimy bez nich żyć. Mamy nadzieję, że projektowane i produkowane elementy naszej kolekcji zostaną dobrze odebrane, zrozumiane i zostaną z Wami na dłużej. Inspiracją do tworzenia elementów naszej kolekcji są obiekty, które zbieramy, kolekcjonujemy. Staramy się tworzyć rzeczy o przejrzystej strukturze, chcemy aby były zrozumiałe, transparentne, uczciwe. Projektujemy je odwołując się do tożsamości miejsca, kulturowej przestrzeni, w której przyszło nam pracować i żyć.

Czas realizacji: do 5 tygodni

Dbaj o nasze meble, a pozostaną piękne na lata

Dzięki tym instrukcjom, możesz zadbać o tapicerkę naszych mebli w odpowiedni sposób, nie narażając jej na uszkodzenia mechaniczne, a co za tym idzie, zapewniając nieskazitelny wygląd Twoim meblom na długo.

Jak każdy materiał, tapicerka Twojego mebla ulega zabrudzeniu. Korzystając z końcówki do mebli Twojego odkurzacza, możesz regularnie odkurzać tapicerkę. Zwróć uwagę, by robić to na niskim poziomie mocy oraz delikatnymi ruchami. Nie pocieraj, nie czyść ostrymi gąbkami ani ściereczkami. Nie prasuj tkaniny.

Nie używaj środków czyszczących, unikaj mocnego namoczenia tkaniny, może to negatywnie wpłynąć na piankę tapicerską. Nie susz tkaniny suszarką. W przypadku kontaktu z wodą – odsącz przy użyciu bawełnianej ściereczki, delikatnie przyciskając mokre miejsce aż do sucha.

Jeśli chcesz pozbyć się plam, dokonaj tego jak najszybciej po zaplamieniu – będzie je wtedy łatwiej usunąć. Użyj chłonnej ściereczki; rób to delikatnymi ruchami kolistymi w kierunku środka plamy.

Pamiętaj, by zawsze używać mebel zgodnie z jego przeznaczeniem; nie stawaj na siedzisku. Nie wystawiaj mebla na światło słoneczne, czy też silne światło sztuczne, ponieważ może to poskutkować zmianą koloru materiału.

Opinie o produkcie

Komentarze (0)