Szafka nocna LOWBO XS

2 890,00 zł
Brutto

LOWBO XS to prostota i minimalizm formy. Młodsza siostra szafki RTV zaprojektowanej przez Maxa Kobielę w 2016 roku. Nazwa to skrót z angielskiego od „low-board” (niska półka). Została stworzona jako szafka RTV ale jej uniwersalny kształt pozwala na wykorzystanie jej w wielu odsłonach, w tym w wersji mini jako szafkę nocną. Dostępna w dwóch odsłonach - pełna i z otwartą półką. Na życzenie może być bez charakterystycznego frezowania na froncie.

Szafki LOWBO otrzymały nagrodę MUST HAVE 2018 oraz wyróżnienie MEBLE PLUS 2018 w kategorii Design. Aby podkreślić ich designerski charakter, na wewnętrznych drzwiczkach szafki znajduje się tabliczka z nazwiskiem projektanta oraz kolejnym numerem fabrycznym. Zamów swoją!

Kolor
Rozmiar
Ilość

Niezwykle wytrzymała płyta akrylowa z matową powierzchnią „anty fingerprint” z grawerem lub bez. | dąb | proszkowo lakierowana stalowa baza.

  • Szerokość: 40 cm
  • Wysokość: 53 cm
  • Grubość: 40 cm

Marka PHORMY została założona przez architekta i projektanta Maxa Kobielę.

Ukończył architekturę i planowanie urbanistyczne na krakowskim wydziale Politechniki. Pracuje w zakresie architektury, projektowania wnętrz oraz designu i grafiki. Pierwsze projekty mebli były odpowiedzią na prośby klientów, dla których projektował wnętrza.

Wkrótce powstały kolejne projekty I tak w pewnym momencie projektant zdecydował się je zgromadzić pod jedną nazwą PHORMY (pol. forms). I tak powstała marka charakteryzująca się prostymi formami I minimalizmem.

W ostatnich latach produkty marki PHORMY stały się rozpoznawalne I wielokrotnie nagradzane w konkursach. Nagrody i wyróżnienia otrzymały: LOWBO, PUFFY i COMO.

Czas realizacji: 8-10 tygodni

Opinie o produkcie

Komentarze (0)