Pufa PUFFY

3 490,00 zł
Brutto

PUFFY marki Phormy wg projektu Maxa Kobieli [2014]. To seria monochromatycznych siedzisk w intensywnych kolorach lub neutralnej szarości, które wprowadzą życie i energię do każdego wnętrza. PUFFY to miękkość i lekkość ubrana w intrygujące moduły. Jej uniwersalna funkcjonalność sprawia, że doskonale sprawdzi się jako siedzisko w przedpokoju, jako podnóżek przy sofie w salonie, przed łóżkiem w sypialni lub garderobie, czy nawet przy stole. W przestrzeniach publicznych z kolei jako nowoczesny i niezobowiązujący mebel w poczekalniach.

W 2016 roku PUFFY została wyróżniona Diamentem meblarstwa.

Kolor
Rozmiar
Ilość

stal malowana proszkowo | elementy tapicerowane

  • Szerokość: 110/88/66 cm
  • Wysokość: 44 cm
  • Głębokość: 44 cm

Marka PHORMY została założona przez architekta i projektanta Maxa Kobielę.

Ukończył architekturę i planowanie urbanistyczne na krakowskim wydziale Politechniki. Pracuje w zakresie architektury, projektowania wnętrz oraz designu i grafiki. Pierwsze projekty mebli były odpowiedzią na prośby klientów, dla których projektował wnętrza.

Wkrótce powstały kolejne projekty I tak w pewnym momencie projektant zdecydował się je zgromadzić pod jedną nazwą PHORMY (pol. forms). I tak powstała marka charakteryzująca się prostymi formami I minimalizmem.

W ostatnich latach produkty marki PHORMY stały się rozpoznawalne I wielokrotnie nagradzane w konkursach. Nagrody i wyróżnienia otrzymały: LOWBO, PUFFY i COMO.

Czas realizacji: 8-10 tygodni

Opinie o produkcie

Komentarze (0)