Komoda UNITY

8 390,00 zł
Brutto

Dla jednych dobre wspomnienie rodem PRL, dla innych powiew skandynawskiego designu. UNITY to autorska reinterpretacja stylu minionych lat ale z zachowaniem własnej odrębności. To szuflady I fronty o linearnych wzorach. Do tego naturalny dębowy fornir nadaje komodzie unikatowy charakter. Ciekawym akcentem tego klasycznego mebla jest proszkowo malowana baza w czerwonym kolorze.

Aby podkreślić ich designerski charakter, na wewnętrznych drzwiczkach szafki znajduje się tabliczka z nazwiskiem projektanta oraz kolejnym numerem fabrycznym. Zamów swoją!

Kolor podstawy
Ilość

Naturalny lakierowany dębowy fronir | czarne wnętrze | malowana proszkowo podstawa

  • Szerokość: 125 cm
  • Wysokość: 70 cm
  • Głębokość: 44 cm

Marka PHORMY została założona przez architekta i projektanta Maxa Kobielę.

Ukończył architekturę i planowanie urbanistyczne na krakowskim wydziale Politechniki. Pracuje w zakresie architektury, projektowania wnętrz oraz designu i grafiki. Pierwsze projekty mebli były odpowiedzią na prośby klientów, dla których projektował wnętrza.

Wkrótce powstały kolejne projekty I tak w pewnym momencie projektant zdecydował się je zgromadzić pod jedną nazwą PHORMY (pol. forms). I tak powstała marka charakteryzująca się prostymi formami I minimalizmem.

W ostatnich latach produkty marki PHORMY stały się rozpoznawalne I wielokrotnie nagradzane w konkursach. Nagrody i wyróżnienia otrzymały: LOWBO, PUFFY i COMO.

Czas realizacji: 8-10 tygodni

Opinie o produkcie

Komentarze (0)