Komoda UMAMI

7 790,00 zł
Brutto

UMAMI, (or umame, from jap. 旨 味) - to jeden z pięciu podstawowych smaków. Rodzina mebli UMAMI jest inspirowana zatem kulturą japońską i zamiłowaniem do prostoty. Tak jak smak umami został wyróżniony spośród słonych smaków, tak komody zostąły poddane rozkładowi I zbudowane na nowo, tym razem z konstrukcją na zwnątrz. Od tej pory konstrukcja ta stanowiła ona element dekoracyjny. Podobne rozwiązania były stosowane w charakterystycznych japońskich zabudowach.

Aby podkreślić ich designerski charakter, na wewnętrznych drzwiczkach szafki znajduje się tabliczka z nazwiskiem projektanta oraz kolejnym numerem fabrycznym. Zamów swoją!

Kolor
Kolor podstawy
Rozmiar
Ilość

Naturalny lub czarny lakierowany dąb | lakierowany fornir z orzecha amerykańskiego | proszkowo lakierowana stalowa baza w kolorach

  • Szerokość: 162 cm
  • Wysokość: 68/83 cm
  • Głębokość: 46 cm

Marka PHORMY została założona przez architekta i projektanta Maxa Kobielę.

Ukończył architekturę i planowanie urbanistyczne na krakowskim wydziale Politechniki. Pracuje w zakresie architektury, projektowania wnętrz oraz designu i grafiki. Pierwsze projekty mebli były odpowiedzią na prośby klientów, dla których projektował wnętrza.

Wkrótce powstały kolejne projekty I tak w pewnym momencie projektant zdecydował się je zgromadzić pod jedną nazwą PHORMY (pol. forms). I tak powstała marka charakteryzująca się prostymi formami I minimalizmem.

W ostatnich latach produkty marki PHORMY stały się rozpoznawalne I wielokrotnie nagradzane w konkursach. Nagrody i wyróżnienia otrzymały: LOWBO, PUFFY i COMO.

Czas realizacji: 8-10 tygodni

Opinie o produkcie

Komentarze (0)