Komoda ORTO

6 890,00 zł
Brutto

Komoda ORTO to hołd złożony geometrii. Pionowe I poziome linie ułożone prostopadle do siebie (z greckiego „ortho” oznacza prosty), które nadają dynamiki ryflowanym frontom. Prostota, logiczny rytm I minimalizm tworzą esencję ORTO. Do tego dębowa baza pomalowana w kolorze frontów lub pozostawiona w naturalnym kolorze. Dla miłośników minimalizmu, szafka dostępna w wersji z gładkimi frontami. Aby podkreślić ich designerski charakter, na wewnętrznych drzwiczkach szafki znajduje się tabliczka z nazwiskiem projektanta oraz kolejnym numerem fabrycznym. Zamów swoją!

Kolor
Kolor podstawy
Rozmiar
Ilość

Niezwykle wytrzymała ryflowana płyta akrylowa z matową powierzchnią „anty fingerprint” | dębowa lakierowana podstawa |

  • Szerokość: 153,5/185/199,5 cm
  • Wysokość: 66/85 cm
  • Głębokość: 40 cm

Marka PHORMY została założona przez architekta i projektanta Maxa Kobielę.

Ukończył architekturę i planowanie urbanistyczne na krakowskim wydziale Politechniki. Pracuje w zakresie architektury, projektowania wnętrz oraz designu i grafiki. Pierwsze projekty mebli były odpowiedzią na prośby klientów, dla których projektował wnętrza.

Wkrótce powstały kolejne projekty I tak w pewnym momencie projektant zdecydował się je zgromadzić pod jedną nazwą PHORMY (pol. forms). I tak powstała marka charakteryzująca się prostymi formami I minimalizmem.

W ostatnich latach produkty marki PHORMY stały się rozpoznawalne I wielokrotnie nagradzane w konkursach. Nagrody i wyróżnienia otrzymały: LOWBO, PUFFY i COMO.

Czas realizacji: 8-10 tygodni

Opinie o produkcie

Komentarze (0)