lustro na pasku no. 2 – czarne

PRODUCENT: Woodoopeople

519.00

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

Woodoopeople tworzy duet architektów wnętrz z Łodzi: Paulina Szewczyk i Maciek Olejniczak. Pracując w branży wiele lat z powodu braku odpowiednich elementów wyposażenia wnętrz do swoich projektów, postanowili zacząć tworzyć sami takie, które uwiodłyby ich swoją prostotą, szczerością materiałów oraz nowoczesnym, eleganckim detalem.

Lustro na pasku No. 2 to klasyczne, okrągłe lustro. Dzięki odchudzonej ramie (gr. 3 cm) i dużej tafli szkła (59 cm średnicy), całość nabiera lekkości i elegancji. Dwukrotnie olejowana rama, wykonana w całości z liściastej sklejki, sprawdzi się zarówno w przedpokoju, sypialni czy salonie, jak również w łazience. Tafla lustra zagłębiona kilka milimetrów w ramie.

Wokół ramy biegnie czarny pas z naturalnej skóry, klejony oraz mocowany po obu stronach gwoździami tapicerskimi, który służy jednocześnie jako zawiesie. W komplecie do lustra dodajemy kołeczek, na którym lustro może zawisnąć.

Lustro na pasku No. 2. może zostać wykonane w kolorze naturalnym, czarnym (sklejka olejowana na czarno) lub białym (farba akrylowa). W przypadku koloru białego, zamieniamy czarną skórę paska na skórę w kolorze naturalnym.

Wymiary:
średnica ramy 65 cm
średnica lustra 59 cm

Czas realizacji 10-14 dni

Ten i inne modele do obejrzenia w naszym showroomie na Karolkowej.