Lustro Portal

1 799,00 zł
Brutto

Ponadczasowy, kształt o linii łuku, doskonale wpasuje się niemal w każde wnętrze, w stylu skandynawskim, eklektycznym czy nowoczesnym. Lustro Portal idealne jest do przedpokoju czy garderoby. Jego rozmiary umożliwiają wygodne przeglądanie, zobaczenie całej sylwetki. Szeroka wersja tego lustra do doskonała propozycja do łazienki lub nad komodę.

Wykonane z dużą dbałością o detale, z wysokiej jakości materiałów wodoodpornych, nadaje się również do łazienki. Dostępne również w wersji stojącej, podłogowej. Jak każde z luster GieraDesign, wykonane jest z dużą precyzją, z tafli Opti White.

Nasza rada: Jeśli masz dwie umywalki w łazience, zamiast jednego szerokiego zwierciadła powieś nad nimi dwa wąskie. Zwróć uwagę, że nasze produkty mają różne wymiary. Zawsze też możesz zamówić je na wymiar.

Kolor
Wymiary (cm)
Ilość

Lustro OPTI white, rama z wodoodpornej płyty MDF, dwuskładnikowy lakier poliuretanowy, mat, folia zabezpieczająca przed stłuczeniem. W ramę wklejone jest lustro o wysokim połysku, krawędzie polerowane. Z tyłu zamocowane wieszaki. Nadaje się do łazienki (podlew lustra zabezpieczony teflonem, który chroni je przed korozyjnym działaniem wilgoci).

Lustro jest wykonywane na zamówienie. Marka GieraDesign swoje produkty wykonuje z najwyższej jakości belgijskich luster o dużej przejrzystości i wysokim połysku (nie używają luster sprowadzanych z Chin o nietrwałych podlewach). Szlif i polerowanie krawędzi wykonywany jest na najwyższej jakości włoskich maszynach do obróbki szkła.

  • Dostępne rozmiary: 50x90, 50x120, 60x100, 70x110, 40x150, 50x160 i 60x180 cm
  • Szerokość ramki: 2 cm
  • Grubość ramki: 1,8 cm

Marka GieraDesign powstała w 2013 roku i jest kontynuacją rodzinnego rzemiosła szklarskiego, które funkcjonuje nieprzerwanie od 1946 roku. Ma bogate doświadczenie w produkcji luster i pracy ze szkłem. Znajomość przekazywanych z pokolenia na pokolenie tajników warsztatu pozwala im tworzyć wyjątkowe produkty, których jakość i wzornictwo doceniają zarówno klienci, jak i profesjonaliści. W swoich produktach wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości belgijskie tafle luster o dużej przejrzystości i wysokim połysku. Lustra GieraDesign w ostatnich latach zdobyły nagrody w wielu prestiżowych konkursach branżowych. 

Czas realizacji: 14 dni roboczych

Opinie o produkcie

Komentarze (0)