Lustro o organicznym kształcie Plama No. 1

1 199,00 zł
Brutto

Lustro dekoracyjne o nieregularnym organicznym kształcie. Piękna i oryginalna dekoracja do salonu, przedpokoju czy łazienki. Doskonale wygląda w nowoczesnych wnętrzach. Bestseller roku 2021. Szlifowane i polerowane surowe krawędzie zachwycą najbardziej wymagających klientów. Tafla zabezpieczona od tyłu folią, która w razie stłuczenia utrzymuje szkło w ramie.

Wymiary (cm)
Ilość

Lustro OPTI white, folia zabezpieczająca przed stłuczeniem. Lustro o wysokim połysku, krawędzie polerowane. Z tyłu zamocowane wieszaki. Nadaje się do łazienki (podlew lustra zabezpieczony teflonem, który chroni je przed korozyjnym działaniem wilgoci).

Lustro jest wykonywane na zamówienie. Marka GieraDesign swoje produkty wykonuje z najwyższej jakości belgijskich luster o dużej przejrzystości i wysokim połysku (nie używają luster sprowadzanych z Chin o nietrwałych podlewach). Szlif i polerowanie krawędzi wykonywany jest na najwyższej jakości włoskich maszynach do obróbki szkła.

  • Wymiary: 53x100, 64x120, 74x140, 85x160, 95x180, 100x190 cm

Marka GieraDesign powstała w 2013 roku i jest kontynuacją rodzinnego rzemiosła szklarskiego, które funkcjonuje nieprzerwanie od 1946 roku. Ma bogate doświadczenie w produkcji luster i pracy ze szkłem. Znajomość przekazywanych z pokolenia na pokolenie tajników warsztatu pozwala im tworzyć wyjątkowe produkty, których jakość i wzornictwo doceniają zarówno klienci, jak i profesjonaliści. W swoich produktach wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości belgijskie tafle luster o dużej przejrzystości i wysokim połysku. Lustra GieraDesign w ostatnich latach zdobyły nagrody w wielu prestiżowych konkursach branżowych. 

Czas realizacji: 14 dni roboczych

Opinie o produkcie

Komentarze (0)