Lustro Ambient Slim

1 519,00 zł
Brutto

Zaokrąglone, owalne lustro w bardzo cienkiej ramie znakomicie skomponuje się z niemal wszystkimi kolorami, a jego łagodny kształt z łukami po obu jego końcach będzie ciekawym przełamaniem prostych linii ścian i mebli. Uniwersalny, owalny kształt i charakter, doskonale wpasuje się w każde wnętrze, w stylu skandynawskim, eklektycznym czy nowoczesnej klasyki. Idealnie odnajdzie się w łazience, nad umywalką, jak i w przedpokoju czy w sypialni lub salonie. Każde z luster GieraDesign, wykonane jest z dużą precyzją, z tafli Opti White.

Nasza rada: Jeśli masz dwie umywalki w łazience, zamiast jednego szerokiego zwierciadła powieś nad nimi dwa wąskie. Zwróć uwagę, że nasze produkty mają różne wymiary. Z dopasowaniem ich do miejsca nie powinno być problemu. Zawsze też możesz zamówić je na wymiar.

Kolor
Wymiary (cm)
Ilość

Lustro OPTI white, rama z wodoodpornej płyty MDF, dwuskładnikowy lakier poliuretanowy, mat, folia zabezpieczająca przed stłuczeniem. W ramę wklejone jest lustro o wysokim połysku, krawędzie polerowane. Z tyłu zamocowane wieszaki. Nadaje się do łazienki (podlew lustra zabezpieczony teflonem, który chroni je przed korozyjnym działaniem wilgoci).

Lustro jest wykonywane na zamówienie. Marka GieraDesign swoje produkty wykonuje z najwyższej jakości belgijskich luster o dużej przejrzystości i wysokim połysku (nie używają luster sprowadzanych z Chin o nietrwałych podlewach). Szlif i polerowanie krawędzi wykonywany jest na najwyższej jakości włoskich maszynach do obróbki szkła.

  • Średnica: 50x70, 60x80, 70x90, 80x100, 40x105, 50x115 i 60x125 cm
  • Szerokość ramki: 1 cm
  • Grubość ramki: 1,8 cm

Marka GieraDesign powstała w 2013 roku i jest kontynuacją rodzinnego rzemiosła szklarskiego, które funkcjonuje nieprzerwanie od 1946 roku. Ma bogate doświadczenie w produkcji luster i pracy ze szkłem. Znajomość przekazywanych z pokolenia na pokolenie tajników warsztatu pozwala im tworzyć wyjątkowe produkty, których jakość i wzornictwo doceniają zarówno klienci, jak i profesjonaliści. W swoich produktach wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości belgijskie tafle luster o dużej przejrzystości i wysokim połysku. Lustra GieraDesign w ostatnich latach zdobyły nagrody w wielu prestiżowych konkursach branżowych. 

Czas realizacji: 14 dni roboczych

Opinie o produkcie

Komentarze (0)