Lustro okrągłe Scandi Slim

879,00 zł
Brutto

To lustro w okrągłej cienkiej ramie w kilku kolorach do wyboru. 

Bestseller ostatnich sezonów, zdobywca nagród i ideał dla tych, którzy kochają proste wzornictwo bez zbędnych ozdób. Lustro Scandi w wersji Slim zdobyło prestiżową nagrodę w konkursie „Dobry Design 2019”.

Uniwersalny i ponadczasowy design sprawia, że lustro Scandi Slim pasuje do wielu pomieszczeń, w tym łazienek. Wyjątkowo cienka rama o szerokości 11 mm (w wersji podstawowej 20mm) wykonana jest z wodoodpornej płyty MDF pokrytej twardym dwuskładnikowym lakierem poliuretanowym. Wykończenie matowe. W ramę wklejone lustro o wysokim połysku, krawędzie szlifowane i polerowane. Tafla zabezpieczona od tyłu folią, która w razie stłuczenia utrzymuje szkło w ramie.

Średnica
Kolor
Ilość

Lustro OPTI white, rama z wodoodpornej płyty MDF, dwuskładnikowy lakier poliuretanowy, mat, folia zabezpieczająca przed stłuczeniem.

  • Średnica: 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100cm, 110cm, 120cm, 130cm, 140cm 150cm
  • Szerokość ramki: 1,1 cm
  • Grubość ramki: 1,8 cm

Marka GieraDesign powstała w 2013 roku i jest kontynuacją rodzinnego rzemiosła szklarskiego, które funkcjonuje nieprzerwanie od 1946 roku. Ma bogate doświadczenie w produkcji luster i pracy ze szkłem. Znajomość przekazywanych z pokolenia na pokolenie tajników warsztatu pozwala im tworzyć wyjątkowe produkty, których jakość i wzornictwo doceniają zarówno klienci, jak i profesjonaliści. W swoich produktach wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości belgijskie tafle luster o dużej przejrzystości i wysokim połysku. Lustra GieraDesign w ostatnich latach zdobyły nagrody w wielu prestiżowych konkursach branżowych. 

Czas realizacji: 14 dni roboczych

Opinie o produkcie

Komentarze (0)