Lampa wisząca Ribbon mini – Umage

PRODUCENT: UMAGE

259.00

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

Lampa wisząca Ribbon mini o ciekawej, organicznej formie w postaci przenikających się pasów tworzywa kreuje niesamowity, przestrzenny efekt. Światło żarówki subtelnie przebija przez warstwy klosza, jednocześnie nie oślepiając. Lampę w całości wykonano z mocnego, białego tworzywa, dzięki któremu klosz zachowuje swój kształt. Lampa jest idealną propozycją dekoracyjnego ale przy tym wystarczająco jasnego oświetlenia do salonu, nad stół czy do sypialni.

Uwaga! Zestaw nie zawiera zawieszenia. Rekomendujemy dedykowane zawieszenia z kablem w oplocie do wszystkich lamp UMAGE:

Metalowe UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) Rosette

Silikonowe UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) Cannonball

Lampa Ribbon mini ze względu na wielkość nadaje się do łączenia także z podstwami Tripod oraz Champagne. Lampa dostępna jest także w wersji Ribbon mini.

Projekt: Lorenzo Radaelli, 2018

Materiał: tworzywo sztuczne

Wymiary: średnica 33 cm, wysokość 19 cm

Kolor: biały

Źródło światła: żarówka E27 max 15W LED (nie dołączona)

 

Wszystkie produkty UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) są projektowane zgodnie ze skandynawską ideą prostego i funkcjonalnego designu. Firma i projektanci dbają o wymiar ekonomiczny i środowisko, dlatego oferują produkty w przystępnej cenie, dostarczane w niezwykle estetycznych kartonowych opakowaniach,  do samodzielnego montażu. Dzięki temu koszty magazynowania oraz transportu są zminimalizowane, a złożenie produktów zajmuje maksymalnie kilkanaście minut i nie wymaga użycia narządzi ani kleju.

 

PODOBNE PRODUKTY