Doniczka PRIMAVERA 55

1 414,00 zł
Brutto

Minimalistyczne doniczki ze stali nierdzewnej należące do kolekcji Nastro marki FONDU Furniture stanowią zaskakujące połączenie dekoracyjności oraz surowej formy. Pozwalają na zaproszenie zieleni i natury do swojego wnętrza. Lekki, a zarazem solidny materiał wprowadza do aranżacji ponadczasowy styl . Pasuje do wnętrza minimalistycznego, industrialnego czy eklektycznego.

Natomiast unikalny wybór kolorów pozwala na tworzenie własnych, autorskich kompozycji i sprawia, że doniczki stają się dziełami sztuki użytkowej, łączącymi w sobie ozdobny i praktyczny design.

PROJEKT

Ewelina Madalińska

Doniczka duża
Doniczka mała
Ilość

Stal malowana proszkowo

Doniczka duża

  • Wysokość : 55 cm
  • Średnica: 32cm (Korpus – 12 cm, Nogi – 38 cm)
  • Głębokość: 20 cm

Doniczka mała

  • Wysokość : 45 cm
  • Średnica: 32cm (Korpus – 12 cm, Nogi – 38 cm)
  • Głębokość: 20 cm

Fondu Furniture

FONDU to wyrafinowana elegancja i prostota. Meble oszczędne w formie oraz intensywne w wyrazie. Meble projektowane ze szlachetnych materiałów, nie stroniące jednak od zabawy kolorem i kształtem tak długo, jak pełnią zadaną im funkcję.

FONDU to powrót do ponadczasowego stylu. To hołd złożony geometrii: kule, łuki, symetryczne kompozycje. Meble zgodne z ponadczasową zasadą złotego podziału.

FONDU jest dla każdego. Ale przede wszystkim dla miłośników dobrego designu. Skromna forma oraz aktualna gama barw to gwarant wpasowania się we wnętrza zarówno nowoczesne, jak i klasyczne.

Czas realizacji: 6-9 tygodni

Pielęgnacja

Powierzchnię mebla należy czyścić miękką wilgotną szmatką. W razie potrzeby użyj środka czystości, dedykowanego do danego materiału, jednak unikaj środków z alkoholem, amoniakiem, zazwyczaj mogą mieć wpływ na wybarwienia. Po czyszczeniu najlepiej mebel wytrzeć do sucha, miękką szmatką. W razie poplamienia powierzchni, usuń ją szybko. Uważaj na ostre przedmioty oraz chroń powierzchnie przed rozgrzanymi przedmiotami np. garnkami.

Użytkowanie

Zestaw Primavera to donice do eksponowania kwiatów oraz przechowywania drobnych przedmiotów. Na kwietnikach nie powinno się siadać oraz stawać. Donice są osłonkami, kwiat powinien posiadać swój podstawek. Nogi najlepiej podkleić filcowymi podkładkami tak by przy przesuwaniu mebla, stal nie uszkodziła nawierzchni oraz nóg stołu.