Dekoracja RYBITWA

169,00 zł
Brutto

Rybitwa jest ptakiem z gatunku mewowatych, zamieszkującym nadbrzeżne tereny akwenów słod-ko i słonowodnych. Rybitwa występuje także w rejonie basenu Morza Bałtyckiego, dzięki czemu stała się ona inspiracją do stworzenia wyjątkowego i oryginalnego „obiektu” dekoracyjnego. Drew-no korpusu Rybitwy poddane jest ręcznej obróbce i olejo-woskowaniu. Wosk na bazie naturalnych składników podkreśla usłojenie korpusu. Nieprzypadkowo dobrane do siebie elementy przywodzą na myśl rybitwę, która przysiadła na falochronie u wybrzeży Bałtyku - element tożsamości DOKI. Rybitwa, która zagości we wnętrzu Twojego salonu, sypialni, a nawet biura bardzo szybko stanie się dla Ciebie prawdziwą towarzyszką.

Kolor
Ilość

Dębowy korpus, stal malowana proszkowo

 • Szerokość: 11 cm
 • Wysokość: 24 cm
 • Głębokość: 8 cm

FILOZOFIA MARKI:

 • DOKI to polska marka, której design współgra ze współczesnymi trendami w aranżacji wnętrz. 
 • Meble DOKI są zrozumiałe, transparentne i uczciwe. One niczego nie udają. One się nie starzeją. One dojrzewają w Twojej przestrzeni.

Rzecz - w naszej pracy takie samo znaczenie ma to co ona oznacza, jak również to jaki ma ona wpływ na ludzi i otoczenie. Nadmiar rzeczy oddala nas od tego co istotne, od tego co stanowi sens życia i jego esencję, jednakże brak rzeczy jest dla nas nieznośny - nie potrafimy bez nich żyć. Mamy nadzieję, że projektowane i produkowane elementy naszej kolekcji zostaną dobrze odebrane, zrozumiane i zostaną z Wami na dłużej. Inspiracją do tworzenia elementów naszej kolekcji są obiekty, które zbieramy, kolekcjonujemy. Staramy się tworzyć rzeczy o przejrzystej strukturze, chcemy aby były zrozumiałe, transparentne, uczciwe. Projektujemy je odwołując się do tożsamości miejsca, kulturowej przestrzeni, w której przyszło nam pracować i żyć.

Czas realizacji: 4 dni robocze

  Dbaj o nasze meble, a pozostaną piękne na lata

  Każdy nasz stolik jest unikalny, z różnorodnym usłojeniem i naturalnymi odmianami koloru, które stanowią o uroku drewna.

  Postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami, przedłuży to trwałość Twojego mebla i wykluczy możliwość wystąpienia uszkodzeń w trakcie użytkowania.

  Sugerujemy, byś regularnie sprawdzał/a, czy wszystkie połączenia montażowe są odpowiednio dokręcone; dokręć je w razie potrzeby.

  Meble zostały fabrycznie pokryte lakierem bezbarwnym/woskiem olejnym w celu przedłużenia żywotności produktu.

  Zalecane jedynie do użytku w pomieszczeniu. Nie nadaje się do pomieszczeń o wysokiej wilgotności.

  Umieszczony w pobliżu kaloryfera lub innego źródła ciepła materiał może wyschnąć i ulec zniszczeniu.

  Przecieraj czystą, suchą lub delikatnie zwilżoną, bawełnianą szmatką wzdłuż włókien drewna. Nie używaj mocnych detergentów.

  Zastosowanie się do powyższych zaleceń wyklucza ryzyko wygięcia, rozwarstwienia lub pęknięcia.

  Opinie o produkcie

  Komentarze (0)