· Kim jesteśmy ·

Jeśli jedno słowo miało by nas określić, to na pewno jest nim PASJA.

Design i psy to moja miłość, którą chcę się dzielić! I pragnę aby ją poczuł każdy, z kim będę miała przyjemność realizować projekt. A potwierdzi to Bree, mój wierny towarzysz przy każdym projekcie. Zachęcam do umówienia się na spotkanie, podczas którego z przyjemnością zaprezentuję pełną ofertę Perffecto lub pomogę odnaleźć, inspirujący pomysł na mniejszą zmianę. 

· Nasza oferta ·

Harmonia i holistyczne podejście do projektu to moje motto. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam na dopasowanie  oferty do potrzeb klientów. Oprócz profesjonalnego doradztwa oraz projektów wnętrz pomagam w realizacji indywidualnych zamówień mebli, w tym tapicerowanych. Nasza oferta bazuje na stałej współpracy z wykwalifikowanymi producentami  specjalizującymi się w różnych dziedzinach w zależności od potrzeb. A bogate portfolio elementów wyposażenia wnętrz takich jak meble oświetlenie, tapety oraz innych drobnych akcesoriów doskonale uzupełni całość. 

Zdjęcia: Monika Płusa (monika_plusa)

Zdjęcia: Monika Płusa (monika_plusa)

· Trochę historii ·

Perffecto to niekonwencjonalny duet - ona i pies. 

Ona – projektantka, dekoratorka i stylistka wnętrz. Miłośniczka designu i piękna w czystej postaci. 

Pies - border collie o imieniu Bree. Zawsze uśmiechnięty poszukiwacz przygód i bywalec salonów.

Od końca 2018 roku, bazując na kompleksowym i szytym na miarę podejściu do klienta  pragniemy wychodzić na przeciw ludziom (i psom) podobnym do nas samych. Żyjących na pełnych obrotach ale jednak w otaczającej rzeczywistości poszukujących prawdy i harmonii. Wiemy, że tylko pełne dobrej energii wnętrze, wykonane z miłością i z wysokiej jakości, naturalnych materiałów przetrwa próbę czasu. 

Zapraszamy umówienia się na spotkanie w dowolnym miejscu w Warszawie i okolicy.