· Kim jesteśmy ·

Jeśli jedno słowo miało by nas określić, to na pewno jest nim PASJA.

Design i psy to nasza miłość, którą chcemy się dzielić! I pragniemy aby ją poczuł każdy, kto odwiedzi nasz showroom na ulicy Karolkowej 30 w Warszawie. Zajrzyj do nas lub umów się na spotkanie, a z przyjemnością zaprezentujemy Ci nasze produkty  lub pomożemy odnaleźć, to czego aktualnie poszukujesz. A jeśli tylko zechcesz dodatkowych wskazówek jak najlepiej wypełnić swoją przestrzeń, nasza mistrzyni Feng Shui zapewni Twoim wnętrzom najlepszą energię i dobrobyt.

· Nasza oferta ·

Na pierwszym miejscu stawiamy możliwość dostosowania naszej oferty do potrzeb klientów. Oprócz profesjonalnego doradztwa oraz projektów wnętrz, realizujemy indywidualne zamówienia mebli, w tym tapicerowanych. Nasza oferta bazuje na stałej współpracy z wykwalifikowanymi producentami  specjalizującymi się w różnych projektach w zależności od potrzeb. Ponadto bogata oferta oświetlenia, tapet, dywanów oraz innych drobnych akcesoriów doskonale uzupełnia całość. Nie zapominamy także o naszych czworonożnych przyjaciołach. Oferujemy zarówno szyte na miarę smycze i obroże ale także miski i posłania. Wszystko to z myślą o komforcie naszych pupili i ich właścicieli.

Zdjęcia: Monika Płusa (monika_plusa)

Zdjęcia: Monika Płusa (monika_plusa)

· Trochę historii ·

Perffecto to powstały w 2015 roku brand założony przez parę architektów, którzy mają na swoim koncie wiele udanych realizacji na terenie Warszawy i w okolicach. Obecna właścicielka marki – stylistka, miłośniczka mody i pięknych wnętrz, trafiła tu w poszukiwaniu nowych rozwiązań dla swojego mieszkania.  Nie wiedziała jeszcze, że będzie to dla niej początek nowej przygody i realizacji marzenia, by wreszcie zacząć hojnie dzielić się poczuciem piękna i doświadczeniem zdobywanym latami.

Postawiła sobie za cel stworzyć nową jakość na rynku. Bazując na kompleksowym i szytym na miarę podejściu do klienta i współpracy z projektantami postanowiła wyjść na przeciw ludziom podobnym do niej samej. Żyjących na pełnych obrotach ale jednak w otaczającej rzeczywistości poszukujących piękna i stabilności. Wiedząc, że tylko pełne dobrej energii wnętrze, wykonane z miłością i z wysokiej jakości, naturalnych materiałów przetrwa próbę czasu w 2019 roku powstał showroom Perffecto w nowej odsłonie.

Zapraszamy do rozmowy przez telefon lub umówienia się na spotkanie w salonie, aby omówić wszystkie szczegóły zakupu czy projektu.

Pierwsza usługa doradcza dekoratora wnętrz jest oczywiście darmowa — bez żadnych zobowiązań.