PODŁOGI

BR Wykładziny to zaprzyjaźniona z nami firma, która specjalizuje się w sprzedaży, montażu i serwisie wykładzin. Ich atutem jest kompleksowość realizowanych zleceń – począwszy od projektu, po serwis posprzedażowy dla klientów. W ofercie znajduje się szeroki asortyment wykładzin, które dzięki bogactwu wzorów, kolorów i rozwiązań znajdują zastosowanie w obiektach zarówno o charakterze prywatnym jak i handlowym, biurowym czy hotelowym.

WYKŁADZINY LVT I INNE

W portfolio firmy BR Wykładziny znajdują się przede wszystkim zyskujące na popularności panele winylowe LVT, będące doskonałą alternatywą dla tradycyjnych paneli, czy podłóg drewnianych. Ale to nie wszystko, oprócz podłóg LVT jest szeroka gama wykładzin dywanowych zarówno w rolkach jak i płytkach oraz wykładziny elastyczne PVC, które zapewniają nieskończoną możliwość wzorów, co szczególnie cenią klienci poszukujący rozwiązań funkcjonalnych i unikalnych.

W ramach współpracy z Perffecto, firma BR Wykładziny z przyjemnością pomoże wskazać produkty posiadające właściwości techniczne dopasowane do przeznaczenia wnętrz, intensywności ich użytkowania oraz rodzaju zastosowanego ogrzewania czy budżetu. Natomiast my jak zawsze służymy wsparciem w zakresie wykreowania podłóg spełniających wymagania użytkowe i wzornicze.

PROFESJONALNY MONTAŻ I SERWIS

BR Wykładziny proponuje także usługi fachowego montażu, który szczególnie rekomendujemy. Bowiem zawsze realizują zlecenia zgodnie z wytycznymi poszczególnych producentów przykładając dużą uwagę do szczegółów i detali wykończenia, dzięki którym zrealizowane przez nich podłogi są trwałe, eleganckie i stanowią doskonałą ozdobę wnętrz.

Na koniec firma zajmuje się po montażowym serwisem wykładzin, w tym ich czyszczeniem, konserwacją czy polimeryzacją (w przypadku elastycznych wykładzin PCV). W efekcie, klienci, korzystający z usług BR Wykładziny, przez długi czas cieszą się doskonałym wyglądem i pełną funkcjonalnością podłóg.