Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w pracy z tkaninami i kolorami, wierzymy że jesteśmy odpowiednim zespołem do realizacji dekoracji okiennych. Od początku naszej działalności współpracujemy ze znakomitymi specjalistkami, które doskonale wiedzą jak przeistoczyć nasze wizje w otulające wnętrze zasłony czy lekkie jak mgiełka rolety rzymskie.

CHARAKTER WNĘTRZA

Jedno jest pewne, nie idziemy na kompromis i za każdym razem wypracowujemy odpowiedni styl wspólnie z naszymi klientami. Dokładamy wszelkich starań aby nasze dekoracje okienne oraz meble tapicerowane w połączeniu z teksturami tapet tworzyły doskonałe aranżacje i spójne wnętrza z charakterem.

Doskonale wiemy, że odpowiednio dobrane i perfekcyjnie wykonane tkaniny nadają wnętrzom wyjątkowy charakter i będą stanowić wisienkę na torcie całego projektu. A mając do dyspozycji całą gamę próbników i katalogów, precyzyjnie dopasowujemy odcienie zasłon do mebli tapicerowanych, wybieramy struktury lub wzory, które odegrają główną role w całej aranżacji. Na podstawie rozmowy oraz koncepcji czy projektu wnętrza dobieramy odpowiednie tkaniny. Wiedząc, że to one wraz z odpowiednim oświetleniem  finalnie kreują atmosferę we wnętrzu.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI TKANINY

Od lat aranżujemy wnętrza wykorzystując do tego najwyższej jakości tkaniny. To one ubierają wnętrza niczym doskonale skrojony garnitur, który się nie będzie starzał, ani nudził. Co istotne dbamy nie tylko o jakość ale również budżet. Dlatego współpracujemy z najlepszymi dostawcami z różnych pólek cenowych. Osobiście selekcjonując ich kolekcje, dobieramy do naszych kolekcji tylko najlepsze tkaniny, które będą wyróżniać się nie tylko subtelną kolorystyką ale również teksturą.