Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w pracy z tkaninami i kolorami, wierzymy że jesteśmy odpowiednim zespołem do realizacji dekoracji okiennych. Od początku naszej działalności współpracujemy ze znakomitymi specjalistkami Jolantą i Joanną, które doskonale przeistaczają nasze wizje w pięknie umarszczone tkaniny zasłonowe czy lekkie jak mgiełka rolety rzymskie.

WNĘTRZA Z CHARAKTEREM

Jedno jest pewne, nie idziemy na kompromis i za każdym razem wypracowujemy odpowiedni styl wspólnie z naszymi klientami. Dokładamy wszelkich starań aby nasze dekoracje okienne oraz meble tapicerowane w połączeniu z fakturowymi tapetami tworzyły doskonałe aranżacje i spójne wnętrza z charakterem.

Doskonale wiemy, że odpowiednio dobrane i perfekcyjnie wykonane tkaniny nadają wnętrzom luksusowy charakter i będą stanowić wisienkę na torcie całego projektu remontu i urządzania wnętrz. Mając do dyspozycji całą gamę próbników i katalogów, dopasowujemy odcienie zasłon do mebli tapicerowanych, wybieramy struktury lub wzory, które odegrają główną role w całej aranżacji. Na podstawie rozmowy oraz koncepcji czy projektu wnętrza dobieramy odpowiednie tkaniny. Wiedząc, że to one finalnie kreują przytulny i niepowtarzalny klimat mieszkania czy domu.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI TKANINY

Od lat aranżujemy wnętrza wykorzystując do tego najwyższej jakości tkaniny. To one ubierają wnętrza niczym doskonale skrojony garnitur, który się nie będzie starzał, ani nudził. Co istotne dbamy nie tylko o jakość ale również budżet. Dlatego współpracujemy z najlepszymi dostawcami z różnych pólek cenowych. Osobiście selekcjonując ich kolekcje, dobieramy do naszych kolekcji tylko najlepsze tkaniny, które będą wyróżniać się nie tylko subtelną kolorystyką ale również teksturą.