Jeśli kompleksowe podejście do realizacji, to nie może się ono odbyć bez zaufanej ekipy remontowej. Mamy to szczęście, że naszym partnerem jest BK- instal projekt. Dzięki temu nie wahamy się podejmować największych wyzwań. Wiemy, że zostaną zrealizowane w terminie i na najwyższym poziomie.

BK - INSTAL PROJEKT

Bartłomiej Kwoczak, głowa i serce BK-instal projekt, to profesjonalista w swojej dziedzinie, budowlanej oraz sanitarno-grzewczej. Jako wykwalifikowany rzeczoznawca i audytor gwarantuje najwyższą jakość wykonanych i nadzorowanych przez siebie prac. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, a zadowolenie klienta jest jego celem. Z drugiej strony nie ma drugiej tak kompetentnej i sfokusowanej na zadaniu osoby.

OSOBISTY NADZÓR PROJEKTU

W ramach realizacji powierzonego projektu BK instal nie tylko nadzoruje prace wykonawców i koordynuje relacje z klientem, ale również zajmuje się logistyką materiałów koniecznych do wykonania zadania. Z pewnością jest to nieocenione ułatwienie i usprawnienie prac remontowych, które mogą się toczyć swoim torem, a klient może się zająć pozostałymi kwestiami związanymi z remontem, których jest niemało.