Nasza oferta bazuje na kompleksowym podejściu do całego procesu remontu domu czy mieszkania. Wiedząc, że niezależnie od metrażu jest to długi i często bardzo stresujący proces, stawiamy na holistyczne podejście. A naszą ambicją jest stworzenie projektu szytego na miarę oczekiwań naszego klienta. Dlatego oprócz profesjonalnego doradztwa oraz koncepcyjnych projektów wnętrz, realizujemy indywidualne zamówienia mebli do zabudowy oraz tapicerowanych. 

PROFESJONALIŚCI

Dbamy o jakość naszych realizacji współpracując z najlepszymi profesjonalistami w swoich dziedzinach, którzy zrealizują projekt od początku do końca. I będą Państwu pomocni w każdym dowolnym momencie budowy. 

Zatem w naszym zespole jest zarówno firma wykonawcza z profesjonalnym nadzorem, jak i doskonały stolarz, którego obok warsztatu wyróżnia przede wszystkim terminowość. Ponadto stale współpracujemy z pracownią tapicerską, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, showroomami w wposażeniem łazienek czy wykonawcami podłóg LTV, drewnianych czy mikrocementu. 

W ramach naszych usług, otrzymują Państwo także dostęp do starannie wyselekcjonowanego portfolio tapet, oświetlenia czy mebli, a wszystko to w jednym miejscu.

NASZA OFERTA

Wiemy, że nie zawsze jest potrzeba pełnego projektu. Dlatego mamy w swojej ofercie kilka modeli ofert dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Od pojedynczej konsultacji, która ma na celu doradztwo czy rozwianie poszczególnych wątpliwości na etapie mniejszego czy większego remontu. Po pełną usługę w postaci kompleksowej koncepcji całego wnętrza, rysunków wykonawczych oraz nadzoru i wykonania całego procesu budowy nowego wnętrza.

Jeśli natomiast mają Państwo projekt od architekta i teraz jest potrzeba jego realizacji, bądź pomoc w dobraniu poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz, to również jesteśmy odpowiednim adresatem do jego realizacji. Nasza obszerna kolekcja zaprojektowana przez najlepszych z branży zapewni bezstresową realizację najbardziej skomplikowanej aranżacji.

Jeśli chcesz poznać szczegółową ofertę skontaktuj się z nami!