Nasza oferta bazuje na kompleksowym podejściu do całego procesu remontu domu czy mieszkania. Wiedząc, że niezależnie od metrażu jest to długi i często bardzo stresujący proces, stawiamy na holistyczne podejście i naszą ambicją jest bycie miejscem gdzie każdy może odnaleźć w niepowtarzalnej atmosferze inspiracje i odpowiednie przedmioty do swojego domu.

Zatem na pierwszym miejscu stawiamy możliwość dostosowania naszej oferty do potrzeb klientów. Oprócz profesjonalnego doradztwa oraz koncepcyjnych projektów wnętrz, realizujemy indywidualne zamówienia mebli do zabudowy oraz tapicerowanych.

FACHOWCY NAJLEPSI W SWOICH DZIEDZINACH

Współpracujemy ze znakomitymi fachowcami w swoich dziedzinach. Stolarzem Panem Grzegorzem Ozgą, którego kochają wszyscy nasi klienci za solidność, fachowe doradztwo, a przede wszystkim terminowość. Kolejnym naszym partnerem jest pracownia tapicerska MebelTap. Wspaniała grupa tapicerów z niezastąpiona organizatorką Panią Iwoną na czele. Nie boimy się twierdzić, że jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych pracowni tapicerskich w Warszawie i okolicach - dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Doskonałym uzupełnieniem naszej oferty będą:

  • firma BR Wykładziny zajmująca się podłogami,
  • firma Elements specjalizująca się w kreacji łazienek od A-Z,
  • koordynacja prac remontowych przez BK-Instal projekt,
  • dekoracje okienne aranżowane przez profesjonalistki w swojej dziedzinie.

W ramach naszego doradztwa otrzymują Państwo w jednym miejscu dostęp do tych wszystkich fachowców, starannie wyselekcjonowanej oferty tapet, oświetlania czy mebli oraz przede wszystkim bogatego doświadczenia wszystkich naszych specjalistów i naszego.

NASZA OFERTA

Wychodząc Państwu naprzeciw mamy w swojej ofercie kilka propozycji dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Od pojedynczej konsultacji, która ma na celu doradztwo czy rozwianie poszczególnych wątpliwości. Po zintegrowaną usługę w postaci kompleksowej koncepcji całego wnętrza, podstawowe rysunki wykonawcze i nadzór całego procesu.

Jeśli natomiast mają Państwo projekt od architekta i teraz jest potrzeba jego realizacji, bądź pomoc w dobraniu poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz, to również jesteśmy odpowiednim adresatem do jego realizacji. Nasza obszerna kolekcja zaprojektowana przez najlepszych z branży zapewni bezstresową realizację najbardziej skomplikowanej aranżacji.

Jeśli chcesz poznać szczegółową ofertę skontaktuj się z nami!