Zasady wysyłki towaru ze sklepu

1. Koszt dostawy przesyłką kurierską (z wyłączeniem mebli i luster):

a) Przy zamówieniu powyżej 1000 zł, transport gratis
b) Przy zamówieniu poniżej 1000 zł opłata wynosi 30 zł

Od wtorku do soboty możliwy jest odbiór osobisty w siedzibie sklepu w godz. 12.00 - 19.00 pod adresem:

ul. Karolkowa 30, Perffecto
01-207 Warszawa

2. Koszt dostawy mebli i luster:

W przypadku dostaw mebli, jeżeli dotyczy, koszt ustalany jest indywidualnie w zależności od wielkości mebli, wagi i miejsca dostawy. Cena waha się w zakresie od 0 zł - 450 zł. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie sklepu.

3. Warunki dostawy:

Transport obejmuje dostawę towaru pod wskazany w zamówieniu adres bez wniesienia do lokalu. Sklep zastrzega sobie, że usługa wniesienia i rozpakowania towaru może być dodatkowo płatna i nie obowiązuje dla wszystkich producentów.

Dostawa produktu następuje do 48h od nadania przesyłki bez sobót, niedziel i świąt. Zazwyczaj realizowana jest w w przedziale 8:00-20:00 ale można zapytać o możliwość zmiany godziny przewidywanej dostawy. Za ewentualne opóźnienia w dostawie z winy dostawcy sklep nie ponosi odpowiedzialności.

W wypadku odbioru przesyłki, która nosi ślady zniszczenia należy ją otworzyć przy kurierze i sprawdzić towar pod kątem uszkodzeń mechanicznych i zawartości. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności, należy wypełnić z kurierem formularz reklamacyjny oraz niezwłocznie powiadomić nas drogą mailową o zaistniałej sytuacji.