WOODLIGHT

Marka Woodlight powstała z pasji i zamiłowania do rzeczy pięknych, najwyższej jakości.  Na początku specjalizowali się w produkcji mebli wolnostojących z litego drewna i ze stali. Tworzyli przede wszystkim stoły i stoliki, regały, kredensy czy konsole.

W 2015 roku poszerzyli ofertę Woodlight o wyjątkowe drzwi loftowe ze stali i szkła, które stały się ich znakiem rozpoznawczym. Następnie opracowali nową, unikatową technologię drzwi bazujących na konstrukcji  aluminiowej. Dzięki temu drzwi stały się lżejsze, symetryczne (wyglądają tak samo po dwóch stronach) i odporne na wilgoć, a zatem nadają się również do łazienek, co jest zdecydowaną przewagą nad drzwiami stalowymi.

Dzięki możliwym modyfikacjom, drzwi doskonale wpisują się nie tylko w wystrój industrialny, ale także minimalistyczny, nowoczesny, skandynawski czy glamour, zaspokajając tym samym różnorodne potrzeby Klientów - zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i biurowych, czy użytkowych. 

Markę Woodlight charakteryzuje kompleksowe podejście do klienta - pomagają w wyborze najlepszych rozwiązań i są otwarci na realizację nietypowych pomysłów.  Chętnie współpracują z architektami i projektantami.

Nasze produkty realizujemy na terenie całej Polski a także zagranicą.

Showroom Perffecto jest oficjalnym dystrybutorem marki Woodlight. Wykonujemy też sami wszystkie pomiary i montaże dla producenta.

Drzwi, ścianki

Drzwi i ścianki wykonujemy na konstrukcji aluminiowej z elementami stalowymi.  Ta techno-logia sprawia, że drzwi są lżejsze, odporne na wilgoć (możliwość zastosowania w łazienkach).  Aluminiowe ramy Woodlight odznaczają się wytrzymałością – dzięki specjalnej, wileloko-morowej budowie opartej na wypracowanej technologii.

Wykończenie
Aluminiowe ramy pokrywane są lakierem proszkowym dostępnym w szerokiej gamie ko-lorów. Opcją dodatkową są dekory z mosiądzu lub miedzi.

Wypełnienie
Standardowo wykorzystywane jest laminowane, bezpieczne szkło bezbarwne.  Ponadto mar-ka oferuje szkło ornamentowe, kolorowe, lustro oraz nietypowe, ozdobne wykończenie brzegów, tzw. fazą.  Zamiast szkła wypełnieniem może być także blacha: lakierowana, surowa, mosiężna, miedziana.

Opcje zamykania

Drzwi Woodlight mogą opierać się na:

  • zawiasach standardowych (otwierane na 180 stopni),
  • zawiasach osiowych,
  • systemie przesuwnym,
  • systemie harmonijkowym. 

Uchwyty
Oferujemy szereg uchwytów – o różnej wielkości i kształcie, ze stali, aluminium lub mosiądzu. 

Meble

Meble Woodlight wykonywane są z litego drewna, głównie dębu. Elementy stalowe  stołów, stolików, konsoli czy konstrukcje regałów pokrywane są lakierem proszkowym dostępnym w wielu kolorach. Meble produkowane są w różnych wymiarach.