Lista produktów wg marki Doki

FILOZOFIA MARKI:

  • DOKI to polska marka, której design współgra ze współczesnymi trendami w aranżacji wnętrz. 
  • Meble DOKI są zrozumiałe, transparentne i uczciwe. One niczego nie udają. One się nie starzeją. One dojrzewają w Twojej przestrzeni.

Rzecz - w naszej pracy takie samo znaczenie ma to co ona oznacza, jak również to jaki ma ona wpływ na ludzi i otoczenie. Nadmiar rzeczy oddala nas od tego co istotne, od tego co stanowi sens życia i jego esencję, jednakże brak rzeczy jest dla nas nieznośny - nie potrafimy bez nich żyć. Mamy nadzieję, że projektowane i produkowane elementy naszej kolekcji zostaną dobrze odebrane, zrozumiane i zostaną z Wami na dłużej. Inspiracją do tworzenia elementów naszej kolekcji są obiekty, które zbieramy, kolekcjonujemy. Staramy się tworzyć rzeczy o przejrzystej strukturze, chcemy aby były zrozumiałe, transparentne, uczciwe. Projektujemy je odwołując się do tożsamości miejsca, kulturowej przestrzeni, w której przyszło nam pracować i żyć.

Doki

Stolik ARC drewno

2 091,00 zł

Jeden stolik - dwa blaty. Rozwiązanie, które pozwala lepiej wykorzystać małą przestrzeń i łatwiej ją zorganizować. Lekko podniesiona krawędź blatu chroni przedmioty przed niefortunnym upadkiem. Dolny blat umożliwia wygodne przechowywanie np. czasopism lub książek (blaty można swobodnie zamieniać, w zależności od potrzeb). Stolik ARC został zaprojektowany zarówno do domu (np. sypialni, gabinetu, czy holu), jak i przestrzeni publicznej. Stolik ARC doskonale sprawdza się jako stolik nocny. Stolik ARC sprzedawany jest w płaskiej paczce do samodzielnego montażu.

(0/5)
Doki

Stolik kawowy Z SERII LATTE 4

2 214,00 zł

Wariant o średniej wielkości z kolekcji stolików kawowych marki Doki. Jest idealnego rozmiaru, aby przysiąść przy nim ze znajomymi i filiżanką kawy, ale także z notatnikiem i laptopem.

Blat wykonany został z wysokiej jakości sklejki o ściętym brzegu, który eksponuje kolejne warstwy tego materiału, oraz wierzchu pokrytego fornirem dębowym. Stalowe okucia łączą blat z czterema nogami wykonanymi z drewna dębowego. Dostępny jest także w wersji malowanej na czarno.

Inne elementy z tej kolekcji to mniejszy stolik Latte 3 oraz większy Latte Grande.

(0/5)
Doki

Stół LATTE GRANDE

3 690,00 zł

Największy z kolekcji stolików kawowych Latte. Dzięki dużemu rozmiarowi może służyć także jako miejsce spożywania posiłków dla dwóch do czterech osób.

Blat wykonany został z wysokiej jakości sklejki o ściętym brzegu, który eksponuje kolejne warstwy tego materiału, oraz wierzchu pokrytego fornirem dębowym. Stalowe okucia łączą blat z czterema nogami wykonanymi z drewna dębowego.

Dostępny jest w wersji czarnej lub matowej lakierowanej bezbarwnie

Inne elementy z tej kolekcji to mały stolik LATTE 3 oraz średniej wielkości LATTE 4.

(0/5)
Doki

Organizer THOUGHT’S BOX

290,00 zł

Organizer na dokumenty w formacie A4 wykonany z drewna dębowego oraz sklejki. Jednocześnie służy jako stojak na ołówki, aby zawsze były pod ręką, gdy do głowy przyjdą nowe pomysły. Wyprofilowane brzegi pozwalają na dodawanie kolejnych poziomów i dostosowania stanowiska do swoich potrzeb.

Cena dotyczy 1 poziomu skrzynki.

(0/5)
Doki

Dekoracja HUMAN

249,00 zł

Figurka, która pozwala czerpać zabawę z eksplorowania różnorodności ludzi i ich atrybutów. Wyko-nana jest z drewna jesionowego i składa się z 5 elementów, które można konfigurować w dowolny sposób. Dostępna jest także w wersji malowanej matowym bezbarwnym lakierem.

(0/5)
Doki

Stolik ARC marmur

2 214,00 zł

Jeden stolik - dwa blaty. Rozwiązanie, które pozwala lepiej wykorzystać małą przestrzeń i łatwiej ją zorganizować. Lekko podniesiona krawędź blatu chroni przedmioty przed niefortunnym upadkiem. Dolny blat umożliwia wygodne przechowywanie np. czasopism lub książek (blaty można swobodnie zamieniać, w zależności od potrzeb). Stolik ARC został zaprojektowany zarówno do domu (np. sypialni, gabinetu, czy holu), jak i przestrzeni publicznej. Stolik ARC doskonale sprawdza się jako stolik nocny. Stolik ARC sprzedawany jest w płaskiej paczce do samodzielnego montażu.

(0/5)
Doki

Stolik kawowy z serii LATTE 3

1 783,50 zł

Okrągły stolik kawowy najmniejszej wielkości z serii Latte. Wykonany z dębowego lub jesionowego drewna. Blat powstał z wysokiej jakości sklejki, na której znajduje się fornir dekoracyjny z drewna dębowego. Całość wyselekcjonowana pod kątem koloru i usłojenia. Delikatnie wyglądające, ale stabilne nogi połączone są z blatem za pomocą stalowych elementów i śrub. Estetyczne i widoczne łączenia nadają całości industrialnego, nieco technicznego wyrazu. Zgrabny i bardzo funkcjonalny. Idealnie odnajdzie się w przestrzeni gdzie, czuć zapach parzonej kawy i słychać dźwięk rozmów.

(0/5)
Doki

Dekoracja RYBITWA

199,00 zł

Rybitwa jest ptakiem z gatunku mewowatych, zamieszkującym nadbrzeżne tereny akwenów słod-ko i słonowodnych. Rybitwa występuje także w rejonie basenu Morza Bałtyckiego, dzięki czemu stała się ona inspiracją do stworzenia wyjątkowego i oryginalnego „obiektu” dekoracyjnego. Drew-no korpusu Rybitwy poddane jest ręcznej obróbce i olejo-woskowaniu. Wosk na bazie naturalnych składników podkreśla usłojenie korpusu. Nieprzypadkowo dobrane do siebie elementy przywodzą na myśl rybitwę, która przysiadła na falochronie u wybrzeży Bałtyku - element tożsamości DOKI. Rybitwa, która zagości we wnętrzu Twojego salonu, sypialni, a nawet biura bardzo szybko stanie się dla Ciebie prawdziwą towarzyszką.

(0/5)
Doki

Pufa UFA

2 460,00 zł

Pufa UFA składa się z dwóch elementów – solidnej konstrukcji i wygodnej poduszki. Poduszka celowo nie została przytwierdzona do kosza konstrukcji na stałe, dzięki czemu można ją swobodnie wyjąć (co m.in. ułatwia jej czyszczenie). Dodatkowo szeroka gama kolorystyczna tapicerki pozwala na indywidualne dopasowanie pufy UFA do aranżacji przestrzeni. Obły kształt siedziska wprowadza miękkość nawet w surowych, prostych wnętrzach i zachęca do odpoczynku. Tworząc pufę UFA zadbaliśmy o materiały bardzo wysokiej jakości, m.in. filcowe tkaniny do tapicerowania – wełna 70%.

W 2019 pufa UFA zdobyła nagrody TOP DESIGN w kategorii Przestrzeń Publiczna i tytuł MUST HAVE.

(0/5)
Doki

Ławka UFER

5 100,00 zł

Ławka UFER, podobnie jak pufa UFA stanowi miejsce do odpoczynku pasujące zarówno do prywat-nych wnętrz, jak i do pomieszczeń biurowych. Długość Ławki UFER jest odpowiednia dla czterech osób. Rama wykonana z giętych i spawanych rur stalowych służy jako kosz podtrzymujący poduszkę siedziska. Ławka UFER jest idealna do korytarza lub garderoby.

(0/5)
Doki

Ławka MESO

Produkt dostępny na zamówienie

Personalizowana, dębowa ławka z tapicerowanymi elementami i skrzynką na dokumenty w formacie A4. Ławka MESO jest otwarta na kreatywne zmiany. Jej właściciel może indywidualnie dobrać kolorystykę poduszek do aranżacji wnętrza, a także skonfigurować poszczególne elementy ławki według swoich bieżących potrzeb (zarówno poduszki, jak i skrzynka są ruchome). Drewno ławki MESO pokryto najwyższej jakości olejo-woskiem, tworząc fakturę powierzchni naturalną w dotyku, a także zapewniając należytą odporność podczas użytkowania. Mebel zaprojektowany zarówno do użytku domowego (np. w holu, czy strefie wypoczynku), jak i do wymagającej przestrzeni biurowej.

Ławka MESO w 2019 otrzymała nagrodę MUST HAVE.

(0/5)
  • Obecnie brak na stanie
Doki

Hocker UFI eko skóra

1 889,00 zł

Hocker UFI składa się z dwóch elementów – solidnej konstrukcji i wygodnej poduszki. Szeroka gama kolorystyczna tapicerki pozwala na indywidualne dopasowanie hockera Ufi do aranżacji wnętrza. Hocker UFI został zaprojektowany zarówno z myślą o domowych wyspach kuchennych, jak i przestrzeniach biurowych, czy gastronomicznych. Design hockera UFI nie ogranicza ruchów użytkownika i pozwala na swobodne obracanie się, a także efektywną pracę w grupie. Mebel z uwagi na swoją szeroką wartość użytkową posiada dwie wersje tapicerki do wyboru: wełniana (70%) lub z wysokiej klasy ekoskóry (SKAI).

(0/5)