Kochamy to co robimy i pracujemy z przyjemnością. Każdy projekt to dla nas wyzwanie, które podejmujemy z radością i pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy przekonani, że tylko pełne dobrej energii wnętrze, wykonane z miłością i z wysokiej jakości naturalnych materiałów przetrwa próbę czasu. Poszukujemy najciekawszych rozwiązań dopasowanych do osobowości i oczekiwań naszych klientów. Prezentujemy i dyskutujemy, by wspólnie znaleźć najlepsze aranżacje. Jesteśmy miłośnikami designu. Z zapartym tchem odwiedzamy stoiska targowe i showroomy dostawców i producentów, z którymi współpracujemy. Odkrywamy nowe kolekcje znanych i niszowych projektantów.

Tworzymy indywidualne koncepcje aranżacyjne w oparciu o wysokiej klasy produkty. Współpracujemy w wieloma rodzinnymi manufakturami i pasjonatami, produkującymi doskonale zaprojektowane meble w niewielkich seriach. Praktyczna i artystyczna strona designu są dla nas równie ważne. Piękne wnętrze musi być funkcjonalne. Dbamy, by dostępne w showroomie Perffecto produkty nie tylko cieszyły ludzkie oko, ale również sprawdzały się w codziennym użytkowaniu.

Drugą ale nie mniejszą naszą pasją są zwierzęta. Nasz uroczy border collie Bree „pracuje” z nami. Jest codziennym gościem w na ulicy Karolkolwej, gdzie zdążył już podbić serca w sąsiedzkich lokalach. Miłośnicy czworonogów wiedzą jak ważne jest połączenie praktycznych rozwiązań z pięknym wykonaniem. Nasza kolekcja obejmuje zarówno szyte na miarę smycze i obroże, ale także miski i posłania. Wszystko to z myślą o komforcie naszych pupili i ich właścicieli. 

Podziel się tym postem