Współpracujemy z kilkudziesięcioma producentami i dystrybutorami z całego świata. 

W naszej kolekcji odnajdą Państwo ponad 500 lamp. Wśród nich są modele klasyczne, nowoczesne i ozdobne, tradycyjne żyrandole, kinkiety, plafony, lampki nocne, biurkowe, a także oświetlenie punktowe. Na wirtualnych półkach Perffecto stoi ponad 150 foteli, stolików, kanap, krzeseł i innych mebli. A rosnąca biblioteczka katalogów pozwala na dobranie i zamówienie kolejnych kilkuset wzorów. W bogatym portfolio dywanów znajdują się znane marki, takie jak: Layered, Louis De Poortere, Rezas czy Brink and Chapman z najlepszymi producentami z Europy. Nic tak nie odmienia wnętrza jak odpowiednio dobrane dodatki i elementy wystroju. Dlatego proponujemy serię luster i akcesoriów, które są niezbędnymi elementami udanej aranżacji. Paleta barw, oferowanych przez nas, ponad sześciuset tapet i fototapet pozwala na dokonanie najlepszego połączenia dekoracji ścian, które staną się doskonałym tłem dla mebli, obrazów i innych elementów wystroju.

Obok marek skandynawskich prezentujących charakterystyczne dla niech funkcjonalne i ponadczasowe wzornictwo, jesteśmy także wyjątkowo dumni z dostępnej w naszym sklepie szerokiej oferty polskich projektantów i stolarni. Rodzime marki Doki, Hoom, Phormy czy Woodlight powstały z miłości do designu. Ich twórcy łączą nowoczesne podejście do projektowania z wielkimi polskimi tradycjami branży meblarskiej i stolarskiej. Wykonywane w stosunkowo na niewielką skalę produkty są wizytówką polskiego rzemiosła. W doskonały sposób promują nasz kraj i zdobywają uznanie na międzynarodowych konkursach i targach, a także znajdują wielu odbiorców zarówno w Polsce jak i za granicą. 

Last but not least to jedna z naszych specjalizacji czyli świetnie zaprojektowane dodatki dla naszych czworonożnych przyjaciół. Również projektowane i wykonywane lokalnie przede wszystkich z myślą o komforcie naszych pupili, ale także o naszym poczuciu piękna i harmonii.

Podziel się tym postem