Bezpieczeństwo zakupów

W Perffecto każde zamówienie traktujemy indywidualnie i z najwyższą starannością. Wiemy, że najważniejsza jest satysfakcja Klienta, dlatego dokładamy starań, by zakupy były bezpieczne i na najwyższym poziomie na każdym ich etapie.

Bezpieczeństwo danych

Aby zapewnić bezpieczeństwo zakupów w Perffecto, dbamy o bezpieczeństwo danych. Dlatego też potwierdzamy, że dane przesyłane między Klientem a sklepem, są zabezpie-czone certyfikatem SSL. Certyfikat ten jest podstawowym narzędziem ochrony danych poufnych, które za jego sprawą są szyfrowane.

Co jest szyfrowane za sprawą certyfikatu SSL?

Szyfrowanie dotyczy przede wszystkim rejestracji, logowania, a także zawierania transak-cji. Tego rodzaju zabezpieczenia likwidują całkowicie ryzyko przechwycenia i wykorzy-stania prywatnych danych klienta. Ponadto, certyfikat SSL weryfikuje tożsamość serwisu internetowego, potwierdzając tym samym jego wiarygodność.

Bezpieczeństwo płatności

Zwiększone bezpieczeństwo zakupów zapewnia także operator transakcji Przelewy24, dla którego na każdym etapie prac nad systemem priorytetem było spełnienie najwyż-szych standardów bezpieczeństwa.
Dlatego też wszelkie informacje przekazane do Przelewy24 są przechowywane tylko i wyłącznie w bezpiecznym Data Center. Żadne dane nie są udostępniane na zewnątrz.
Ponadto Przelewy24 spełniają wymagania standardów PCI DSS, McAffe Secure. Jest to gwarancją, iż powierzyli Państwo realizację swoich transakcji partnerowi godnemu zau-fania.
Aby uniemożliwić przechwycenie poufnych danych, informacje o danych dostępu do kont bankowych są wprowadzane przez klientów wyłącznie na bezpiecznych stronach banku. System nie przechowuje również danych dotyczących kart płatniczych, umożli-wiające realizację transakcji bez zgody właściciela karty.